Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Könnyű fogyás de hogyan? Mit...

Könnyű fogyás de hogyan? Mit egyek mit ne? Mennyit sportoljak? Valami fogyi gyógyszert esetleg szedjek?

Figyelt kérdés

#Fogyoku
2012. szept. 3. 14:21
 1/10 anonim válasza:
ez engem is érdekelne:(
2012. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amúgy google segítségével megtaláltad volna, mert annyi ilyen oldal létezik...


Amúgy tömören,

"Valami fogyi gyógyszert esetleg szedjek?"

Ha van felesleges pénzed akkor vegyél, ha ettől este jobban tudsz aludni, amúgy pénzkidobás magyarán sz*rt se ér egyikse jó! Inkább vegyél multivitamin-t az hasznosabb!


"Mit egyek mit ne?"

Szerintem mind1 mit eszel, de mértékkel! Azért az édes dolgokat ha lehet kerüld amiben sok a cukor, vagy a fehér lisztes dolgokat (fehér kenyér,péksütemény,pizza..stb)!

Amúgy az édes gyümölcs is ehetsz és azzal már nem fogod kiváni a cukros dolgokat!:)

Jah az ilyen napi 8x egyél de kis mennyiségben hát nem tudom de sztem nem sokat ér, inkább egyél napi 3x hogy jól lakjál oszt csókolom! Este meg kevés szénhidrátot vigyél be ha lehet tehát fehérjedús (hal,túró,tojás fehérje) és igyál sok-sok vizet napi 3l!


Mennyit sportoljak?

Futás,ugrálókötél,küzdősport,bicigli a lényeg hogy a pulzusod emelje! Azt érezni fogod, de ne kifulladásig persze!:D heti ezt 4-5x 40-50 percet vesz igénybe!

2012. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Előző: BICIKLI, k betűvel.


Kérdező! :)

Nem igazán olvasgattam - voltam otthon ilyen témában, sőt most sem vagyok, viszont tapasztalatból beszélek:


A legelső, és legfontosabb (ami viszont nem elég, de nem ront a helyzeten, sőt!), hogy sok-sok cukros dolgot úgy-ahogy felejtsd el, tehát Cola, Sprite, satöbbi, ami ez a kategória. Mindig nézd a kCal-t, ezt ki kell tapasztalnod, esetleg összemérni a dolgokat másikkal (pl. csokit csokival, innivalót innivalóval, mibe mennyi van, természetesen a kevesebbel rendelkezőt vedd meg), hidd el, ez sokat fog segíteni.

Én a gyümölcsöket nem erőltetném úgy, hogy nagyon kötelező. Egyél annyi gyümölcsöt, amennyi jól esik, és ne utáld őket, finomak, egészségesek, jók. :D

Ezekkel kapcsolatban ennyit tudok, lényeg, ha a kalóriát figyeled, és mindig a legkevesebbet veszed amiben van, tuti jól jársz. Lehet nézni más értékeket is, én ezek alapján tájékozódtam.


Azt hagyjad, hogy este 6 után ne egyél. Igen, teheted ezt is, de ne vonj meg energiát, kaját a szervezetedtől. Ráadásul elalvás előtt 3 órával (de legyen inkább 4, hogy biztos ne legyen baj) ehetsz, amit szeretnél, de azért ne a legzsírosabb, olajosabb dolgokat. :D

Amikor kedved támad egy héten, hónapban egyszer-kétszer (ne vidd túlzásba, ez a lényeg, ha eddig is voltak ilyenek akkor csökkentsd) egyél jó nagyokat nyugodtan, ezen nem múlik.


Sport: hetente 3-4 alkalom 10-12km 6-7km/h-s sebességgel való nagyon gyors séta (igen, nekem gyors az alap tempóm, és mivel a futás igencsak jobban fáraszt, de nem hat annyit, illetve a térd is tönkremegy, így maradtam ennél), és esetenként ugyanez a táv biciklizés. Ez a kezdetekben 1.5 órával kezdődött, mamár 40 percet is tudok menni úgy, hogy semmi bajom, nem fáradtam ki teljesen (de érezhetően, ami nem baj), ellentétben a legelején való bicajozással. A sok autósra vigyázz. :)


Remélem valamennyit tudtam segíteni, lényeg hogy mindenképp mozogj valamit. 1, nagyon maximum másfél hónap alatt 4-5kg mínusz. Nem fogyás volt a cél, de ez jól jött.

2012. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
HOODIA P54 éhségcsökkentő tabletta vagy spray. Tényleg jóóóó:)
2012. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Én 156 cm magas lány vagyok. 70-ről mentem le 58kg-ra 4 évvel ezelőtt. Kb hetente egy kiló ment le, és tartósan 58-60kg között maradtam. Jelenleg is 60 körül mozgok. Dundi féle vagyok, de nem elhízott, és ennek ellenére imádok 15 km-eket túrázni, kis hiperaktív vagyok :).

Mondom mi változott. Nem az anyám adta az ételt! Na, persze elvileg nincs köze hozzá, de az tény, hogy mikor annyit tettem magam elé amennyit én akartam, akkor kezdtem fogyni. A recept a következő. Napi 1 zsemlénél többet ne egyél pékárút. A tejet hanyagold. Ha lehet, a zsemlét is hagyd ki. Egyél főtt ételt, lehetőleg növényi alapút, minimális húsmennyiséggel. Én nem futottam, gyors gyalogoltam. A futást nem bírta a mandulám. Szerencsémre hegyvidékes környezetbe költöztem, és ahhoz, hogy a sulimba eljussak, egy félórás séta várt rám. A hegyről mentem le, és a hegyre mentem fel. Lépcsőzésem volt sok. Gyakorlatilag nekem ennyi volt a titkom. Ez az egyik módszer.

Anyám azzal fogyott szép lassan sokat, hogy mindenből evett, de sosem jóllakásig. Egy kicsit mindig éhes maradt. Amellett ő semmit nem sportolt.

Viszont figyelmeztetlek, a szervezet a fogyókúra során izomvesztést is jelent. Ennek a mértékét a sporttal tudod csökkenteni. Az én esetemben ott volt a lépcsőzés meg a fekvőtámasz. De tudom ajánlani aerobikot. Sok sikert.

2012. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ez egyéntől függő de munka nélkül nem úszod meg.


Ne egyél olyan ételt amiben nemtudod az összes összetevő-t.


Ne egyél olyan ételt ami lehet,hogy génmódosított.


Ne egyél mikrós kaját.


Ne egyél csak egy valamit.


Ne lakj jól sose,mindig annyit egyél,hogy már ne fájjon a hasad,ne legyél éhes.


Mozogj sokat,és rendszeresen.

2012. szept. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Enslin válasza:
Norbi titok újratöltve (könyv)!!!Én csak ezt tudom ajánlani,mert én ezzel élek,és nem hízom vissza a leadott kilókat,megváltozott az egész életem,nem a gyors fogyás a lényeg,mert az egészségtelen.Ha tenni akarsz a kilók ellen,ne elégedj meg tüneti kezeléssel.
2012. szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia,Nem tudok mást mondani:NORBI!NORBI!NORBI!A legtökéletesebb módszer,és nem kúra,életforma.Nagyon könnyen érthető és tartható,és folyamatosan mennek le a kilók,nagyon szuper,és nem kell éhezned!!!
2012. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
NORBI UPDATE
2012. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bőle Sándor válasza:
A garantált fogyás tréfás szabálya : fordítsd a fejed balra, azután rögtön jobbra. Ezt ismételd mindig, amikor étellel kínálnak !Komolyan: a hízás a bevitt kalóriák és a mozgással elhasznált kalóriák egyensúlyán múlik . Lehet több kal-t bevinni, ha többet mozogsz, ha lusta vagy mozogni egyél kevesebbet. (kevesebb KALÓRIÁT )Ne légy lusta számolni !
2012. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!