Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Durumlisztet, vagy grahamliszt...

Durumlisztet, vagy grahamlisztet válasszak, ha mindenképp sütni szeretnék valami finomat?

Figyelt kérdés
Amióta fogyózom, mindig azon töröm a fejem, hogy milyen finomságot süssek, ami nem annyira ártalmas, mint a sima búzalisztből készült társai.:DD Persze délelőtti órákban enném leginkább, meg ha édes sütit készítenék, természetesen édesítőszerrel. Vélemények? Aki sütött már valamelyik liszttel, az megmondaná, hogy sokkal másabb lesz az íze az ily módon készült sütinek? (Én idáig Norbi master mix-el próbálkoztam, de sokkal-sokkal másabb volt, kicsit folytós lett a tészta...nem leszólni akarom tényleg, csak fura volt ez pl. egy laza piskóta tészta után:))
2012. okt. 19. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyikkel lesz finomabb, de a liszt minőségét a fehérje- és rosttartalma határozza meg. Ha ezekből valamelyikben több van, élettanilag az lesz a jobb. A vitamint nem ebből kell fedezni, ráadásul a sütés hatására, ha volt is benne, a végére garantáltan nem lesz, szóval csak a fenti szempontok maradnak, ha érdekel a beltartalom és nem csak az íz, szín, kinézet számít.
2012. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért.. akarsz gabonát enni?

Elvileg alacsony ch témába írtad a kérdést.


Van lenmag liszt, kókusz liszt, mák liszt, mindenféle és mind jobb mint a gabonád.


A Szuper Norbi ÜBERKIRÁLY szemét tele van szójával és gluténnal, hajrá hozzá. Én díjazom azt az erőt, amikor valaki évekig olyan túlárazott sz.art eszik és egy darabig kitart a teste.

2012. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!