Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény diétával...

Szénhidrátszegény diétával miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Január 3. óta szénhidrátszegény diétán vagyok. Egy deka nem ment még le rólam (100g/nap), ezért 19-e óta lecsökkentettem 50g/napra. Mi lehet az oka, hogy nem fogyok.69 kg vagyok és 52-54 kg-ra szeretnék visszafogyni? (Terhesség alatt sajna sokat szedtem fel, egyébként mindig is sovány testalakú voltam) Segítsetek légyszíves, nagyon zavar a túlsúly.

2013. jan. 22. 15:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mivel nemrég szültél, feltételezem, fiatal vagy ahhoz, hogy emlékezhetnél az 50-60-70-es években élt elődeink életmódjára. Hírből sem ismerték a fogyókúrát, megettek mindent, ami szem-szájnak ingere, s mégis - egy-két hormonzavaros kivételtől eltekintve - normál súlyúak voltak. Természetesen nem a mai agyonfinomított művackokkal tömték magukat, s ami szerintem lényeg; sokat dolgoztak. Tudom, e véleményemmel nem aratok sikert, pedig érdemes meggondolni. A mai népesség mire eléri az 50.-ik évét, mindenféle betegséggel küzd, lassan haldoklik, míg elődeink többnyire 70-75 évesen csak lefordultak a székről, vagy reggel nem ébredtek fel.
2013. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan fiatal, elég későn szültem.Korábban nekem sem volt súlyproblémám, mindegy volt mikor mit ettem.Az is viszont tény, hogy negyed annyit nem dolgozom mint a kicsi születése előtt, illetve szinte minimális stressz ér a mindennapokban.Sokat nem segítettél, de azért köszönöm válaszod.
2013. jan. 25. 20:09
 13/34 anonim ***** válasza:

Az elődeink szimplán szegények voltak.


De csak a kenyerükben volt glutén (abban is kevesebb) nem a felvágottakban, hústermékekben.

Nem ettek szóját. EGÉSZSÉGESEBBEN ÉLTEK szegényen, mint mi tudunk jobb módban, ha nem figyelünk nagyon oda.

2013. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Normális mennyiségű szénhidráttal semmi gond (itt a gabonákra gondolok)! A NAPI MOZGÁSodhoz lődd be a mennyiséget ! (A cukros, fehérlisztes dolgok felejtősek)

Testépítők is visznek be szénhidrátot gabona formájába!

(T.Harcmuves - TESTÉPÍTŐK, akik a testükből élnek)


Zöldség, gyümölcs, folyadék és húsok! és persze mozgás


Az agyhalott zsírbatunkolt répaszopogatást (amit egyesek előszeretettel ajánlgatnak)teljes értékű táplálkozás helyett felejtsd el!

2013. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
A testépítők is tudják, hogy csak az olcsósága miatt esznek gabonákat.
2013. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Igen! Egyik előnye, hogy olcsó!

Nem! Nem az olcsósága miatt!

Én a profi szintről beszéltem. Ott nem lehet problem az ár!

2013. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Tehát a testépítők sem mindentudó istenek? Nocsak, a végén ez még az orvosokról is kiderül :)))
2013. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem állítja senki hogy mindent tudó istenek! Én azt állítom hogy hitelesebb egy olyan ember véleménye, akin látszik is az eredmény.
2013. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Milyen eredmény? Rajtad is látszódhatnának az izmok ha edzenél (és szénhidráttal nyomnád magad) de ettől, na ettől valaki nem lesz hiteles.


Komolyan nem tudom mi van veletek, emberek hol jártok? A testépítő a hiteles? Vazeg, van lowcarb testépítő is, ne ezen múljon a hitelesség..


EGÉSZSÉGRŐL van szó, és FOGYÁS témában írunk. Most akkor hogy is jönnek ide a testépítők? Akik egyébként nem kellene, hogy szénhidráttal tömegeljenek, ez teljesen csak megszokás és dietetikai dogma. Zsírral is be tudják vinni az energiát, és akkor nem zúzzák szét a hasnyálmirigyüket.. térjünk ki a szénhidrátok káros hatásaira, illetve a hordozó növények lektintartalmára? Mennyire hiányosak az alapismereteink?

2013. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Igen! A szénhidrátszegény diéta rovatba írunk. A kérdezőnek volt egy kérdése? Szénhidrátszegény diétával sem tud fogyni.

Erre te jössz a válasszal hogy ne egyél szénhidrátot, vagy vidd még lejjebb!! Egy vicc vagy öregem!


A kérdést válaszold meg tudóskám! Ne kiragadott szavakon lovagolj!

2013. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!