Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen étrendet állítsak...

Milyen étrendet állítsak össze magamnak?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok ,jó testalkatom van.

Most boxolni járok és mellette szeretnék egy olyan étrendet amivel le tudom magam fogyasztani. Szálkásabb izmot szeretnék. Sokat hasazok és futok.

Más izmot majd később szeretnék formálni.

Tippeket légy szíves



2013. febr. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok hús, zöldség (ezzel arányosabban kevés ergy.a olcsó divatfitnesszes sssszzz.r nem káromkodunk nem káromkodunk mert megb@sz a rendőőőr..)
2013. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Reggeli: zabpehely, fitness müzli, gyümölcsök, zöldségek illetve ezek összeturmixolt verziója

ebéd: bőséges hús (csirke, marha, halak)saláta körítéssel + táplálékkiegészítő

vacsora: ??

2013. febr. 6. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Vacsi az mint az ebéd.


A divatfitnesszkajával igen, az ilyen müzlis zabos dolgokra gondoltam. Az emésztésednek zsír kell, hogy beinduljon nem pedig keményítő. Energiát is zsírból kell nyerni, az izmoknak pedig fehérje kell, a reggelid ezek közül egyikben sem bővelkedik.


Oké, legyen a keményítő alapú hagyományos testépítő táplálkozás, akkor a zabot proteinturmixszal eszed, nem gyümölcsökkel meg müzlivel..


De egy jó hús, zöldség übereli az egész zabos hétszentséget reggelire, persze ez a lowcarb megközelítés.

2013. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi mást tudnál még ajánlani ?
2013. febr. 6. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még a Földön nem hallottam olyanról, amit ajánlani lehetne a zöldségek, húsevés mellé. Talán a gyümölcsöket? Mértékkel?


Vagy örök érvényű jótanács? Pótolj némi vitamint, mert nem vagy eleget napon (nem is süt rendesen a nap télen, így KELL d-vitamin) és nem eszel annyi c-vitamint mint kéne, így ezt is pótold? Meg omega3-at, mert ha nincs lazacfarmod, akkor a zsírsav beviteled is kiegyensúlyozatlan lesz. Ezen kívül.. ha többet írnék az már nem fogyás kategória lenne, hanem táplálkozástudomány.

2013. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fitness müzlit kihagynám.


Az ebéd jó, vacsorának is jó lenne ugyanez.

2013. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!