Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet állítsak...

Torcsi kérdése:

Milyen étrendet állítsak össze? Hogy eredményes legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 22 éves srác vagyok és 126kg sose volt baj a súlyommal de 2éve felírtak nekem zyprexát és sikerült 1hónap alatt felszednem 30kilót ettől a gyógyszertől mindennel próbálkoztam már de sose jön össze:( valakinek nincs egy bevált módszere?vagy étrendje?mert nem tudom összeállítani :/


2011. jún. 5. 20:45
 1/1 anonim válasza:
Nem tudsz beszélni az orvosoddal, hogy adjon másik gyógyszert? Amikor én szedtem antidepresszánst, akkor az ellenkezője volt, nagyon lefogytam és ehettem akármennyit, sehogysem akart visszajönni. Amint abbahagytam, két héten belül (!) visszajött minden kiló. Pedig nem étkeztem máshogy. Szerintem ez elsősorban a gyógyszer hibája, és így nagyon nehéz ellene menni...
2011. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!