Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help! Fogyni szeretnék! és...

Help! Fogyni szeretnék! és izmosodni is, de a fehérjepor-turmixot, edzés előtt vagy után igyam meg?

Figyelt kérdés

egyébként futok, 1-2 étkezés szeretnék kiváltani vele.

lány vagyok nagyon nehezen tudok izmosodni. :(


már megvettem a turmixport és bár az íze pocsék,

de nem fogom kidobni(túl drága volt hozzá)


Légyszi Segítsetek?



2012. okt. 19. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzés után, de hülye ötlet volt megvenni.


Egy normális étkezést ugyanis nem tudsz kiváltani vele.

Milyen protein? Szója, tej, kevert, marha, tojás?


Egy olyan étkezést hogy hús és zöldség nem is lehet kiváltani ilyen porral, és nem is kell mert teljesen jól segítené a fogyásod. Nos, egy hiba legközelebb ne kövesd el. Szimplán hanyagold a szénhidrát dús ételeket és a tejféléket.

2012. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tejféléket miért?
2012. okt. 19. 14:00
 3/4 A kérdező kommentje:

egyébként nem tudom pontosan milyen nem magyar.

vitaminok,tápanyagok,lL-karotin,stb... vannak benne.

2012. okt. 19. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert (talán bizonyos érlelt sajtokat leszámítva) a tej és az abból készült termékek tartalmazzák az összes olyan hormont, fehérjét amit a borjúnak ennie kell ahhoz hogy több mázsás állattá fejlődjön. De mi, kis 50-60-80 kilós emberek, egyensúlyban lévő hormonrendszerrel nem szorulunk rá többlet inzulinra, növekedési hormonokra. Ezektől a saját hormonális szabályozásunk borul fel, sejtburjánzások indulnak meg.. elhízás, autoimmun folyamatok stb.
2012. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!