Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eredményes ha naponta csak...

Eredményes ha naponta csak egyszer eszem, de olyankor rendesen, emellett sportolok és csak vizet iszom?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

2-3 óránként egyél, mert csak kics*szel magaddal! belassul az anyagcseréd, nem jutsz megfelelő tápanyagokhoz és még sorolhatnám! a koplalással csak izomveszteséged lesz.

a vízivás jó viszont, azt támogatom. napi 2-3 liter minimum!!

2013. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
napi 5x keveset kell enni.
2013. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eredménye az, hogy lelassul az anyagcseréd, ilyen értelemben eredményes.
2013. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki,de szerintem az 1 evés nagyon bekorlátoz,ha diétában csinálod.

főleg délutánra kipurcant.

szerintem értelmesebb ha ilyesmit csinálsz felosztani a napot böjtre,alul evésre és túlevésre.

így tuti nem vesztesz izmot/formát,míg a warrior-al lehet,hogy igen és a teljesítmény is romolhat.

fusd át-

[link]

2013. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem eredményes! Egyszer eszel, arra áll rá a szervezeted, hogy kiéhezve a napi egyet jól beraktározza! Butaság!

Napi 5-ször egyél de kevesebbet, mint amennyitől nagyon jól laknál. A mérték a fontos. Sok rostosat is kell enni, ami kitisztít. Este pedig már csak gyümölcsöt, abból is a savanyúbbakat, mert az fogyaszt, és azt is mértékkel! A banán és társai hizlalnak. Ja, és ne felejtsük el a fogyasztó típusú tornákat, vagy a futást! Csodákra képes!

2013. ápr. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csináltam, jó sokat fogytam, de nem ajánlom, mert sok mellékhatása kialakult.
2013. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
100%

Igen, ha tudod csinálni, nagyon eredményes. A link amit kaptál

[link]


jó. Keress rá az időszakos böjtre (mert sokféle van) és válaszd, ami neked testhez áll.

2013. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!