Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 1 hónap alatt sikerülhet? 1...

1 hónap alatt sikerülhet? 1 hét alatt már 3 kilót fogytam! Vélemény? További lent!

Figyelt kérdés

14 éves, 172 centi, és 71 kiló(most már) vagyok.

Elkezdtem fogyókúrázni, és így 1 hét alatt ment le -3 kiló!

Reggeli: Egy joghurt

Ebéd: Normálisan, kenyér nélkül, fél adag

Ha még megéhezem, akkor egy alma, és más semmi több.

Így sikerülhet 1 hónap alatt lefogynom?

Mennyit? Nyárra, a bikiniszezonra?

Fontos lenne!

Véleményetek, a diétámról?

(Sokan mondják, hogy nem kéne, mert teljesen átlagos a testalkatom. De én még szeretnék fogyni!)

U.i. Normális válaszokat csak! ;)



2013. jún. 5. 17:23
1 2
 11/14 dieta ***** válasza:
Vigyáz a túl gyors fogyással. A bőröd nem tudja követni és plasztikai sebész nélkül nem ebbe de a következő szezonba sem akarsz bikinire vetkőzni.Amit a bőrünk még biztonságosan követni tud az a testsúly egy százaléka hetente.
2013. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én fél év alatt fogytam, 80 kgrol 64-re, ez volt fél éve, azóta is tartom. A dolog egyszerű. Felfedeztek nálam egy betegséget, aminek lényege, hogy sok dolgot, pl gluten, cukor, nem tud feldolgozni a gyomrom, és hizok, pedig sose ettem igazán sokat. Ezért áttértem az ún. Paleolit táplálkozásra, ill. "félpaleolit táplálkozásra", mert nem teljesen tartom be a szigorú étrendet( pl eszem lencset). Szerencsére anyukám igen kreatív a konyhában, és saját maga által kreált etelekkel szokott etetni. Bár gyorsan fogytam, a borom igazodott. Mellette úszni is járok, és most kezdek tornazni, súlyzozni is. Mostanában azt vettem észre, hogy jobban felkeltem a lányok érdeklődését, mint eddig, és ennek örülök, és erőt ad, hogy tovább folytassam, amit elkezdtem, ne legyenek "kilengéseim". Ja, azt elfelejtettem, hogyha nem tartanám be ezt a diétát, akkor cukorbetegség is kialakulhatna, rosszabb esetben meghalnek agyvérzésben 40 éves korom előtt. Még csak 15 vagyok, de nem kívánok 40 évesen elhalálozni. Am egyetértek az előttem szolokkal, felléphet a jojoefektus. Vagy végleg valtasz, vagy sehogy. Akarat kérdése az egész, mert ha nem végleg valtasz, mindig vissza-visszatérsz a rendes kajakhoz, és akkor cumi az egész.és végső nyomatekkent annyit, hogy én speciel sokkal finomabbakat eszem a saját kajaimbol, mint a rendesbol ennek. Na uff, én beszéltem!
2013. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 poiu ***** válasza:
#12: gratula. 6 hónap alatt 20 kiló tökéletes, ez nem túl gyors. Nem akaraterő, hanem étrend, amint a te példád is mutatja.
2013. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

De akaratero is kell ahhoz, hogy ne egyek SEMMI cukrosat, liszteset, babfelet, krumplit, rizst... Soroljam még? Mert van egypár. Igazából az akaraterő akkor szorul háttérbe, ha így is finomakat eszel. Én így bírom ki. szerencse is kell, hogy anyukad, apukád, stb. Jól tudnak főzni ilyen dolgok nélkül is, és akkor nem lesz gond. Na mindegy, a lényeg, hogy egy célt szemelott tartva csináld, és akkor nem lesznek " kilengéseid". :D


12-es (asszem. Inkább ideírom a nevem: Gergő)

2013. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!