Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és úgy tervezem...

15 éves vagyok és úgy tervezem hogy 5 hónap alatt 50 kilót szeretnék leadni! Ez lehetséges? És sikerülhet, meg ha sikerül akkor a bőröm olyan fura lesz? Káros lehet ez rám?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás egészséges, és olyan mértékű, amihez a kinyúlt bőr is könnyebben tud alkalmazkodni.

Szerintem ne kapkodd el, adj több időt magadnak.

50 kg nagyon sok, biztos hogy lesznek a fogyásban hullámvölgyek is, amikor nem megy lejjebb egy ideig.

2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt 50 kilót???

Elment az eszed?? Ez lehetetlen! Az havi 10 kiló lenne, vagyis heti 2,5. A heti egy kiló, amit el lehet esetleg érni, de ezt sem úgy kell elképzelni, hogy garantáltan minden héten lemegyek egy kiló! Ez nem így működik.


Nem tudom, mekkora a felesleged. Ha nagyon nagy, az elején talán még gyorsan is megy, de aztán lelassul a fogyás.

2013. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*lemegy
2013. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adatok nélkül semmit sem lehet tudni...Egyáltalán hány kg vagy?
2013. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyen dupla ennyi idő és sikerülhet, de akinek 15 évesen ekkora túlsúlyt sikerült felhalmoznia ot más lehet a gond, mint a mozgásszegény életmód káros táplákozással
2013. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fontos hány kiló vagy. Én most fogyókúrázok pontosan 1 hónappal ezelőtt 92.5 kilót mutatott a mérleg, most 87-et. Szerintem ez egészséges, és jól érzem magam tőle. Felesleges túlerőltetni a dolgot, havi 10 kiló borzasztóan sok.
2013. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-50 kg-hoz még egy felnőttnek is orvosi felügyelet kéne, de egy fejlődésben lévő tininek meg pláne....ha azt akarod, hogy szép legyen a bőröd és tartós maradjon az eredmény, akkor a 14-16 hónapot célzod meg
2013. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!