Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet így leadnom egy...

Sikerülhet így leadnom egy hónap alatt 5 kilót? 13L

Figyelt kérdés
Igazából 161 cm vagyok és 47 kiló. Ez nagyon sok, mert semmit nem sportolok és tiszta háj vagyok. Szóval azt találtam ki (meg már lassan 1 hete csinálom), hogy reggelire eszek egy barna magos zsemlét ketchuppal, sajtal és 3db szalámival, ezt megmelegítem és megeszem fél hatkor reggel. Ebédre pedig amit a suliban adnak, és kész többet nem ennék/eszek egy nap.
2013. márc. 11. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az a bajod, hogy csak hájas vagy, miért nem sportolsz? A "diéta", amit leírtál, egy nagy f*szság, nem gondolhatod komolyan. Ha csak ennyit eszel, nem is fogsz tudni sportolni, mert mindig kimerült leszel.
2013. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább így csináld: reggelire sok gyümölcs, bármilyen, amit szeretsz, bármilyen mennyiségben. Ebéd: suliban. Vacsora: nagy tál zöldsaláta vagy szeletelt uborka, paradicsom, retek, stb. Plusz sport.
2013. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

47 kg vagy és fogyni akarsz..?? ráadásul még növésben vagy!


ezt a diétát meg most hagyd abba,mert még olvasni is rossz volt!

inkább sportolj.

2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az sportnak számít ha az öcsém trambulinján ugrálok fél órát ?
2013. márc. 11. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Kizárólag hatékony táplálkozással lehet ZSÍRBÓL egy hónap alatt 4-5 kilót fogyni, és a továbbiakban is megtartani egy egészséges fogyást, végül egészséges testtömeget (és egészséget). Persze sosem garantált a heti 1 kiló fogyás, pláne 4 hét alatt az 5 kiló, nagyon nehéz tervet eszeltél ki.


A megvalósításból egyelőre ott tartasz, hogy igen ócska minőségű hulladékokat fogyasztva teszed tönkre már igen fiatalon az anyagcserédet, emésztésedet. Ez engem azért bosszant, mert sanszos, hogy még sokáig nem halsz meg, és a 'közös kasszából' fogjuk fedezni az orvosi, egészségügyi költségeidet. Hát kenődjön el az arcod, Kedves 13L.


Mivel én úgy spórolok (és az egész ország) a legtöbbet, ha a hozzád hasonlók megtanulnak egészségesen élni, illetve egészen véletlen ez a te célod is (hiszen így fogyhatsz le) kölcsönösen tudjuk segíteni egymást..


Te edd meg a szalámidat, és mindenféle húst, zsírt (tehát zsíros húst is, szalonnát, sovány húsokat is, amit szeretsz és kívánsz) de zsömle, cukros ketchup, joghurtok és egyéb vackok, tejtermékek, szemetek nélkül, ZÖLDSÉGEKKEL! Így akár 4-5 kilót is leadhatsz zsírból egy hónap alatt, anélkül hogy később azért kelljen kórházat működtetni hogy téged hetente fogadni tudjanak mert tönkretetted magad..


Tehát: Hús, zsír, zöldség - NEM BARNA MAGOS ZSÖMLE meg egyéb patkánytáp, egyél rendesen, többször egy nap (jelzi az éhségérzeted ha éhes vagy és enned kell) és így normalizálódni fog az anyagcseréd, emésztésed és fogyni fogsz. Ha megfigyeled, kizárod azokat a kajákat amiket a tested nem is tud igazán kezelni, és csak zsírként raktároz. Ilyenek a zsömléid, egyéb lisztes kaják, a cukor, tejtermékek (nem tudom szoktál-e enni, de nem kellene).

Hajrá.

2013. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ivilicious ***** válasza:
de barom vagy, attól még hájas leszel. sőt.ha nem eszel,még hájasabb leszel,mert a maradék izmod is lemegy!!!! mozogj vmit
2013. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!