Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A nyáron fogyni szeretnék 8...

A nyáron fogyni szeretnék 8 kilót, most 50 kiló vagyok és 18 éves. Lehetséges a fogyás? Mit kell tennem hogy elérjem a célom?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
VÉKONY VAGY! Isten őrizz, hogy ennél tovább fogyj, mert akkor már beteg lennél. Ha kövérnek látod magad, irány a pszichológus, hogy kiderítse az okot! Nemhogy jobban, hanem rosszabbul fogod érezni magad a bőrödben, mivel beteg leszel..
2013. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Biztosan lány lehetsz, mert a fiúk erősebbek, ennyivel nehezebbek szeretnének lenni. Pánikszerűen menj orvoshoz, mert nem csak a súlyod lesz a probléma.
2013. jún. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Szia


Először is: a tüneted kifejezetten anorexia. 50 kiló, rosszul érzed magad a bőrödben, és szerinted a fogyás segítene. Ez anorexia. Addig jó, amíg még eszel.


A helyzet az, hogy 90% hogy makacs ember vagy, tehát hiába mondja itt annyi ember, hogy menj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, nem fogsz. Ezért hiába javaslom én is.


Azt javaslom, beszélj a szüleiddel. Nem arról, hogy fogyni szeretnél, hanem hogy hogyan szeretnél élni. Hogy mi az ami zavar, amiket gondolsz.


És kérlek NE BÍZZ MOST AZ ÍTÉLŐKÉPESSÉGEDBEN! Nem működik jelenleg! Később talán igen, de most nem.


Az anorexia nem vicc. Nagyon komolyan kell venni! Szívbetegség, meddőség, sőt halál a betegség kockázata! Pedig 'csak' annyiról szól, hogy az ember fogyni szeretne és kevesebbet eszik... És igen, ennyire komoly.


Vigyázz magadra!


Üdv!

2013. jún. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 csibe994 válasza:
Én is kb. olyan magas vagyok, mint te, és volt már, hogy voltam 50 kiló egy időben. De a menzesszel télleg voltak problémáim...most 58-60 körül vagyok, és jól érzem magam. nem vagyok túlzottan ducibb sem mint anno 50 kilósan. Rubint Rékás meg hasonló itthoni tornák nagyon jót tettek. Én sem vagyok nagy sportoló, nem is leszek soha az, de azok az itthoni tornák tényleg jól formáznak, és jó érzés, mikor jól átmozgatnak :)
2013. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Szia!

BMI érték 50kg testtömegre, 167cm magasságra (50/(1.67*1.67)) 17.92. Ez az "Enyhe soványság", ami _nem_ azt jelenti, hogy egész vékony vagy, de fogyhatsz még, hanem azt jelenti, hogy már most egy kicsivel a normális alatt vagy.

A társadalmi értékrend el van ... rontva. Hacsak nem akarsz modell lenni (ne akarj), akkor bőven jó vagy így, a számok tekintetében.


[link]

[link]


Természetesen ezt nem jelenti azt, hogy ne csinálj semmit. Élj! Bátran sportolj!

Legyél boldog, ebben a korban az a dolgod.

2013. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
úgy fogsz kinézni mintegy csontkutkac
2013. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én 150 cm vagyok és 40 kg nem látszik rajtam hogy hízott vagyok csak a súlyom nehéz de azért mert izom van rajtam:9
2013. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Vargáné Kati válasza:
Nehogy fogyózz!!! Én is olyan magas vagyok mint Te, és 45 kiló (2 gyerek után), és nem tudok hízni, pedig kéne. Hidd el, így pláne rosszul fogod érezni magad a bőrödben.
2013. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!