Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Túl sok tojást eszem?

Túl sok tojást eszem?

Figyelt kérdés
Reggelire 2 tojásos rántottát ettem zöldséggel, vacsorára főtt tojásra gondoltam egy kis paradicsommal...Nem sok a napi 5? Az, hogy zsíros, nem érdekel, csak hogy nem-e hat rosszul az emésztésre vagy ilyesmi :/

#zsír #tojás vacsora
2013. aug. 1. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem minden áldott nap eszel 5 db tojást (volt már ilyen kérdező is), akkor nem baj. Ha néha-néha megeszel egy nap 5 db tojást, szerintem bőven nem lesz semmi bajod tőle, főként mert azt kívánja szervezeted (különben miért ennéd), így szükséged van rá.
2013. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A tojás egészséges mert oké hogy nagy a koleszterin tartalma de tele van fehérjével ami azért kell a szervezetnek.

Az emésztésednek nem ártasz vele maximum akkor ha minden nap megennél ekkora mennyiséget, de heti 10-15 tojás még belefér, főleg ha nem egymás után eszed hanem szépen elosztva.

2013. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! :)
2013. aug. 1. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem
2013. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kövérség többet árt a koleszterinnek, mint a tojás.
2013. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Diéta alatt max a sárgája lehet problémás,uh abból napi 2 a max.A fehérjéből meg amennyit akarsz annyi mehet.Sportolók reggelire simán megesznek reggelire 10-12 fehérjét.Csak drága ilyen ipari mennyiségben ennyi a hátránya,de az egyik legjobb fehérjeforrás.
2013. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a tojás szénhidrátszegény, nem hízol tőle, tökéletes táplálék. Megehetsz napi 10-et is akár :)
2013. aug. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
persze,hogy nem. néha én is így eszek
2013. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dragonline válasza:
annyit szabad enni amennyi jólesik
2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én válaszom miért 0%?Kajak nem értem,valaki elmondja?
2013. aug. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!