Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek nolmáris ha...

Szerintetek nolmáris ha reggelire megettem 1 adag csirkemáj pörköltet pár falat tört burgonyával és 1 kis kávés csészényi káposzta salátát és éhes vagyok rá 10 percre?

Figyelt kérdés

Most 1 pohár házi tejet iszom hogy csillapítsam éhhségem.

Kb ez amúgy olyan 25 dkg étel lehetett.

Tudom hogy nem épp ilyen reggeli kéne egy diétázónak , de mivel kenyeret nem akartam fogyasztani így a mai reggeli menü ez volt.



2014. márc. 3. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ó, egy normál ember, akinek mennyiség és kalória kell a jóllakáshoz... :D Én is így vagyok vele, de egyes helyeken csodabogár vagyok a többiek között...

Nos, nem tudom, mekkora egy adag pörkölt, de nem tűnik olyan soknak a reggelid. S van, amikor az embernek kivételesen sok kell a jóllakáshoz... Egyes napokon jól se tudok lakni, szerencsére ez évi 1-2 alkalom max. Vagy tegnap ettél úgy, hogy most valamiért többre vágysz, ki tudja? A testünk folyamatai elég bonyolultak.

Valaki írta, hogy sok saláta kellett volna. Bizonyára van, amikor a mennyiség is számít, nálam speciel csak hedonizmusból, engem aztán egy hatalmas saláta sem laktat, ha nincs benne elég kalória... S ehetek egy icipici valamit, ha tömény, akkor jóllakom vele. Biztos van, aki másképp van, de nem vagyunk egyformák s nem mindenki tudja átrázni a szervezetét, aminek energia kell, megfelelő tápanyageloszlásban.

A lehetőségeket elnézve jól választottál, kérdező, az lett volna még "megfelelőbb", ha a krumpli helyett is salátát eszel, de bizonyára az sokat levett volna az élményből, én aztán nem ítéllek el, az fix :D Én meg tudom enni a húst, tojást, sajtot csak zöldséggel, de a párom pl. semmiképp, ő mindenhez rizst eszik - vagy magkenyeret, amit én késztek, de az neki már zsíros. Nekem nem.

A tejet sem tartom jó választásnak, de a Te döntésed.

2014. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A hazitej meg a maj is tele van zsirral, de ne foglalkozz vele...
2014. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozzon, a zsír rendben van (no nem minden fajtája), amíg nem eszik rengeteg szénhidrátot is... Amely utóbbi sajna elég tipikus, a fogyózók is szénhidráttal akarnak fogyni alapesetben.
2014. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ma reggel 250 gramm grecskát és 150 gramm májat és 150 gramm salátát regelizek.

Eddig ennek a dupláját ettem kb mennyiségre diéta előtt.

Aki nem tudná mi az a grecska az keresen rá a googléban.

2014. márc. 4. 07:50
 15/15 A kérdező kommentje:
A saláta felét nem bírtam megenni!
2014. márc. 4. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!