Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek nolmáris ha...

Szerintetek nolmáris ha reggelire megettem 1 adag csirkemáj pörköltet pár falat tört burgonyával és 1 kis kávés csészényi káposzta salátát és éhes vagyok rá 10 percre?

Figyelt kérdés

Most 1 pohár házi tejet iszom hogy csillapítsam éhhségem.

Kb ez amúgy olyan 25 dkg étel lehetett.

Tudom hogy nem épp ilyen reggeli kéne egy diétázónak , de mivel kenyeret nem akartam fogyasztani így a mai reggeli menü ez volt.



2014. márc. 3. 09:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

Te diétázol?? Jézus.. Egyáltalán nem normális:)

Reggelire pl egy jó reggelt

Ebédre főt étel (kevés)

Vacsira egy joghurt (6 előtt)

+ mozgás

Ez diéta ..

2014. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első, ez nem diéta, ez koplalás. :)


Jóreggelt - Ízfokozókkal, tartósítószerekkel és még a szervezetünkbe nem illő sok-sok más káros anyaggal teletömött művacak keksz.


Joghurt (6 előtt) - A 6 után nem eszünk dolgot, el is lehet felejteni, mert semmi értelme.

Egy joghurtban semmi olyan tápanyag nincs, ami annyira hasznos lehet diétázóknak. Ettől még akkor már a gyümölcs is jobb estére.


Főt étel (kevés) - Ha reggelire csak egy kis kekszet eszik, vacsorára meg egy kis joghurtot, és ebédre is még keveset.. akkor előbb utóbb legyengül a szervezete, mert ez kevés. És igazából értéktelen. Bár, attól is függ, hogy mit eszik ebédre.


Vannak olyan kaják, amikből ha többet is eszik, nem fog úgy hízni, mintha megenni 1-2 szelet tortát.

De akkor viszont estére és/ vagy reggelire kevés a keksz, meg joghurt.

2014. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem diéta, mert ezelőtt csak süteményeket, rengeteg cukros ételt, sok liszteset ettem ahhoz képest már sokkal jobb étrend.

Ha nekem 2 szelet sejem sonka szeletet és 2 abonett puffasztott kenyeret vagy puffasztott rizst kell ennem akkor én attól szó szerint éhezem mert az semmi.

Egy ekkora gyomorba mint az enyém, és sokan mondják ne éhezéssel fogyjunk mert hamar vissza jönnek a kilók.

El mondanám mi van a hűtőnkben.

Vaj, csirke máj pörkölt, tört krumpli, káposzta saláta, rántott hús, bab leves, ananász torta, almás süti, fánk,töltött hús,sajt, majonéz,savanyú káposztás hús.

Egy családi eseményen voltunk túl.

Ezekből mit egyek ha én nem akarok költeni a diétámra külön?

Azt mondják egyesek ha az ember kevesebbet eszik mint szokott és semmi édes már attol is lehet fogyni.

2014. márc. 3. 10:04
 4/15 anonim ***** válasza:

"Azt mondják egyesek ha az ember kevesebbet eszik mint szokott és semmi édes már attol is lehet fogyni."


Igen. Ez így van. Nem kell ezt túlbonyolítani.

2014. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akkor mi a baj a máj pörköltel?
2014. márc. 3. 10:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele. A máj egészséges. A krumpliban látok némi kivetnivalót, tán attól még a rizs is jobb.

De sose legyen ettől rosszabb. :)

2014. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Semmi, csak az, hogy nem ettél mellé zöldségféléket (körítésnek, salátának) és ezért nincs tele a gyomrod.


Ha nem "1 kis kávés csészényi káposzta salátát", hanem egy nagy tányérnyit ettél volna, akkor nem lenne éhségérzeted.

2014. márc. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor azért voltam éhes mert nincs tele a hasam úgy mint aelőtt?
2014. márc. 3. 10:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha az ember előtte nagyon sokat evett, akkor nyilván kitágul a gyomra, de ha csökkent az adagon, akkor összeszűkül.
2014. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én inkább reggel eszem szénhidrátot, estére már csak fehérjét, vagy alacson ch tartalmú zölségeket, gyömölcsöket.

Én is feltetettem egy kérdést, de sajnos nem érkezett rá túl sok válasz... Megnéznétek?

Köszönöm

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__54..

2014. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!