Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Segitseg! Már csak néhány...

Segitseg! Már csak néhány kilót kéne fogynom, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves lány vagyok, 168 cm, kb 60kg. Fél éve rendszeresen járok konditerembe, az izmaim szépen fejlődnek, kardiózom rendszeresen. Szeretnék fogyni is még, hogy fitness alakom legyen (szálkás, kockás has, vékonyabb lábak). Kb egy hónapja nem eszem kenyeret, sem tésztát, ezeket abonettel, zabpehellyel és rizzsel váltom fel. Disznóhúst sem eszem, inkább csirkét és halat. Pár kiló van rajtam, a legjobb lenne, ha 5 kg-t le tudnék fogyni. Kérlek, segitsetek nekem, hogy ez hogyan sikerülhetne. Tanácstalan vagyok. Már millió diétát olvasgattam a neten, de egyik sem az igazi. Valami tuti ötlet? Köszönöm előre is a válaszokat.

2014. márc. 19. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Napi egy pohár tejet szoktam inni lefekvéskor, ez akkor baj?
2014. márc. 19. 21:35
 3/7 A kérdező kommentje:
zsirszegeny, 1,5%osat
2014. márc. 19. 21:36
 4/7 angelside ***** válasza:

Matematika az egész. A bevitt kalória és a felhasznált kalória aránya. Ha kevesebbet viszel be, mint szükséges fogyni fogsz.


Itt tudod számolgatni is, ha akarod:

[link]

2014. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az abonett, zabpehely, rizs nem sokkal jobb mint a liszt, legalábbis fogyókúrás szempontból. Jobb lenne ha ezeket is kiiktatnád és igen, a tejet is. Nem a zsírtartalommal van baj benne. Disznóhúst meg ehetsz nyugodtan.
2014. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tejet a bocik isznak.Esetleg a kismacskák,hogy össze tudják fosni a lakást.
2014. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Predator14004 válasza:
Ne hallgass másra a tej fontos mert az egyik fő kálcium forrás.Kérdés hogy mennyire vagy izmos mert az izom 7x nehezebb mint a zsír.
2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!