Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogén diéta után mi történik...

Ketogén diéta után mi történik a szervezetemben?

Figyelt kérdés

Szeretnék így nyár előtt egy kicsit vékonyabb, feszesebb lenni, csak 3-4 kilót szeretnék ketogén diétával leadni. Aztán folytatnám a paleo étrendet(amit most is követek, csak néha kissé túl sok lett az olajos mag, meg télen nem is voltam olyan aktív, mint mostanában...), szóval bejönnének a gyümölcsök és zöldségek nagyobb mennyiségben, mert nem tudom megállni, hogy ami a kis kertecskémben terem vegyszermentesen, neki ne essek. Kalóriát számolnék, szóval nem ennék meg ilyen 3000 kalórákat, hanem 1400-1500 körül. Csak azon aggódom, hogy a ketogén néhány hét, vagy nem tudom még mekkora időtartam után mi jön vissza? Tehát nem kezdeném el rögtön csokival meg kenyérrel tömni magam, hanem kalóriakereten belül ennék továbbra is húst, tojást meg sok zöldséget és gyümölcsöt. Nem tudom, ez lenne-e hatásosabb, vagy rögtön a kalóriaszámlálást csinálni. Nem szeretném az egészet visszaszedni néhány marék epertől.

Ha ez az egész nem így működik, légyszíves világosítsatok fel... Mi történik velem a ketogén után?

Remélem eléggé érthetően fejeztem ki a problémámat, és előre is köszönöm mindenkinek, aki segít! :)


2014. márc. 24. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem attól fog visszajönni utána hogy ketogén vagy nem ketogén, hanem attól ha túl nagyra veszed a kalória deficitet. No meg persze figyelni kell, mert a ketogén diéta ha nincs tényleg jól belőve gyönyörűen át tud csapni abba hogy elégeted az izmaid is.
2014. márc. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!