Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fehérjediétához milyen mennyis...

Fehérjediétához milyen mennyiségű zsírt szabad bevinni?

Figyelt kérdés

Őszintén, eddig úgy tudtam a fő, hogy szénhidrát fokozottan kevesebb legyen az étlapomon, de fehérje mellett a zsír nem gond. pl kókusz, mandula, olajos magvak, sajt..

És most olyat hallottam, h a zsír milyen hízlaló, diétához nem szabad, és annyi,mint a szénhidrát. Természetesen mindenből kell kicsi. De hogyan/mennyi az annyi. Ps. 57 kg/167cm vagyok, csupán hasra hízok és combból fogyok, ezért álltam már végső elkeseredésben a fehérjediétára, nemrég ismertem meg.



2014. márc. 7. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0,5g/ttkg lehet diéta alatt. Akkor az esetedben szerintem 30 gramm oké.
2014. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fehérjediétákhoz nem értek (mivel nálam esélytelenek), de azt tudom, hogy túl sok fehérje bevitele nem egészséges és ésszerűtlen, nehézkes is, s ha a szénhidrátot leviszed, s nem igen keveset eszel, akkor kell a zsír emelése, különben nem jön ki a szükséges kalóriamennyiség.

A zsír tudtommal alapból nem hízlal, csak alacsonyan legyen a szénhidrátbevitel. A ketogén diéta direkt jó zsírból fogyásra...

2014. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!