Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nektek milyen fogyókúra használt?

Nektek milyen fogyókúra használt?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat edzek versenyszerűen és nem eszek ehhez képest sokat, de mégsem olyan alakom van amilyet szeretnék.

Elsősorban lányok tapasztalataira lennék kíváncsi.


(Nem az anorexiás csontkollekció alakra törekszem, csak szebb vonalakra.)



2014. márc. 10. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szénhidrát szegényebb táplálkozás plusz aerobic mellette heti 3-4szer
2014. márc. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De mégis mi nem olyan az alakodon, amit szeretnél?

Úgy összességében? Vékonyabb lennél? Izmosabb? Sportosabb? Vagy egyes testrészek nem olyanok, mint ahogy szeretnéd?

És mit sportolsz versenyszerűen? Minden sportnak meg van az ideális testalkata. Lehet, hogy pont a versenysport miatt olyan az alakod, amilyen.

2014. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az edződtől kellene tanácsot kérned, mert ha itt kapsz valami idióta tanácsot, lehet, hogy a teljesítményedet fogja lerontani, az alakodon viszont nem segít.


Nekem az vált be, hogy 3/4-ét ettem annak, mint korábban. De én nem vagyok sportoló.

2014. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a sajátom:

- reggelente 1,5-2 óra úszás

- mindent eszek, de kevesebbet és mértékkel. Amúgy törekszem a sok zöldségre (párolt zöldségköret, brokkolival rakott csirke, stb.), a sült/főtt csirkére - lehetőleg kevés zsiradékkal, a sok gyümölcsre)

2014. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!