Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hónapig csirkemellet...

Ha 2 hónapig csirkemellet eszem és hozzá zöldségköretet néha, és mind2t csak vízzel párolva, azzal sokat fogyhatok?

Figyelt kérdés
nem annyi csmellet mint egy macska,de van 10 kg feleslegem és le akarom adni.
2013. dec. 18. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Schwarzenegger mondja és én is erre jöttem rá és ezt is csináltam. [link]
2013. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap alatt fogytam 6 kilót,úgy,h naponta 5x eszem. Ez nem lenne jobb?
2013. dec. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez nem elég a fogyáshoz önmagában, persze függ attól, hogy mennyi csirkemellet eszel, mennyi zöldséggel egy nap.


Ha fogyni szeretnél:

- egyél naponta 5-ször

- igyál napi 2 liter vizet

- napi minimum 40 perc intezív séta

- próbáld számolni a bevitt kalóriát (ez segít megtudni, hogy mennyit kellene elégetni, higy kalóriadeficited legyen)

- hetente csak 1-szer állj a mérlegre

- kerüld a cukrot, lisztet, gyorséttermi kaját

2013. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a sokszor együnk, de kevesettel valahogy nem tudok egyet érteni, szerintem tök m1 mikor eszünk, napi egy étkezéssel ami felér öttel is lehet fogyni. Vizet (és csak azt) tényleg igyál sokat. Aztán tényleg kezdetnek a séta is megteszi.
2013. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A sokszor evésnek az inzulinszint szintentartása lenne a célja.

Ha csak napi egyszer eszel, a vércukorszinted egy idő után, kb 2,5 - 3 óra múlva újból leesik -> éhes leszel. Ilyenkor a szervezet, ha nem viszel be további táplálékot energiát szeretne felhasználni az alapveteő funkciókra. És ilyenkor izmot fog lebontani, nem zsÍrt, amit a kérdező szeretne leadni. Vagyis napi 1x enni nem célravezető.

2013. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,4es....ezért van ilyen sok cukorbeteg ember,m egyszer jól megtömik magukat,aztán a szervezet meg oldja meg a többit. Az,h nem érzi az ember,h ez nem jó a szervezetnek,nem jelent semmit.
2013. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor rohadt unalmas lesz az étkezésed.


Egészségtelenül zsírszegény lesz, éhes leszel.


Tönkre fogsz menni lelkileg abba, hogy nem vagy képes úgy enni mint egy normális ember :)

2013. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!