Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha "bekeményítek" le lehet...

Ha "bekeményítek" le lehet fogyni 82 nap alatt? Többi lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. 180 cm magas és majd 90 kg. Tudom... ez nagyon sok. Kb mennyit lehetne fogyni 82 nap alatt?


Számolom a kalóriát, és heti 8x mozgok (=tánc, tesiórák, erőléti edzés, és többször is futok)


Tudom hogy ezt így nem lehet megállapítani főleg látatlanban, de azért valamit saccolni tudnátok? Félek túlságosan beleélném magam és túl nagy lenne a csalódás.


Ha saccolni nem tudtok hány kg mehet le ennyi idő alatt, akkor azt meg tudjátok mondani kb mennyi kéne? Úgy értem mennyi lenne az egészséges és a normális?!



2014. ápr. 21. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz kép vagy testzsírszázalék kellene, hogy meg tudjuk mondani, hogy mennyit kéne kb. leadnod!


Egyébként heti 0,5-1 kg a normális fogyás üteme!

2014. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dobj egy képet! heti 8 edzés mellett biztos vagy te benne, hogy nem izom miatt vagy kicsit nehezebb
2014. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bmi értékem 27.8
2014. ápr. 21. 19:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondod? Azt eddig is tudtuk, hisz megadtad a magasságodat és a súlyodat!


A testzsírszázalék egészen más!

2014. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja... bocsi. Akkor összekevertem. De akkor a testzsírszázalékot hogy kell megadni vagy kiszámolni?
2014. ápr. 22. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy rákeresel a neten.. de még mindig az a lényeg hogy jól egyél, eddzél.. hogy közben méregeted a testzsírodat, az egy dolog.. körítés.
2014. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!