Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Valaki lenne olyan kedves es...

Valaki lenne olyan kedves es osszeallitana nekem egy heti étrend étrendet?

Figyelt kérdés

Ami olcso lehetoleg, es hasznos.

Nem tudom hogyan kezdjek neki.



2014. ápr. 25. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Ez a dietetikusok munkaja, miert nem kered meg oket es fizetsz nekik? Tenyleg azt gondolod, hogy ezt ingyen neked megteszi barki is? Masreszt azt sem tudjuk, milyen etrend kellene neked. Semmit nem tudunk rolad.
2014. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Dietetikusok is dolgoznak ingyen. Nem tudom kitől kapnak kenyérre valót.. de örülnek, ha fontoskodhatnak, nem kell hogy fizessek nekik.


A tudat, hogy érezhetik hogy szükség van rájuk maga a fizetség nekik. Egyetemeken szokott lenni ilyen dietetikus tanácsadás, azt nem kell mondanom hogy értelmetlen és ócska az egész. Divatparasztvakítás.


Amúgy olcsón nem lehet enni. A kaja nem olcsó. A búza olcsó, de az nem étel.. Innentől kezdve.. húst és zöldséget sosem fogsz olcsón kapni, mást viszont nem éri meg enni.

2014. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az olcsó relatív. Sok zöldség nekem olcsó és a zsír is... Havi párezerből kijönne a szükséges kalória, de persze más is kell az embernek, különböző tápanyagok és ami engem illet, gasztroélvezet :)


Kérdező, segíteni én se tudok, hiszen ismernünk kellene Téged. Én még magamnak se tudnék írni étrendet, mert inkompatibilis vagyok az ilyen szabályozásokkal, az aktuális igényeim és vágyaim s lehetőségeim szerint táplálkozom. Nem is tudom, miért kell étrend. Utána kell olvasni, el kell dönteni, ki kell tapasztalni, miket jó ennünk milyen arányban s ezen belül enni, amit épp akarunk és tudunk.

Itt sokan sokfélét tudnak mondani, de hogy Neked mi a jó... Honnan tudjuk mi azt? Sokféleképpen lehet egészségesen enni és fogyni is. Ez a szénhidrátszegény diéta témakör, itt vagyok a legbizonytalanabb, mert az itt írogató emberek zöme elég sok szénhidrátot eszik s szénhidrátszegénynek tartja a napi 160 g szénhidrátbevitelt. Másoknak 30g a szénhidrátszegény. Van, aki minimalizálja a zsírt, más maximalizálja, ott az ízlés és az esetleges kihagyott ételcsoportok is... Bár gondolom, Te bármit eszel, mivel nem írtad le, hogy mit nem.

2014. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!