Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnek fogyni ugy hogy...

Hogyan tudnek fogyni ugy hogy ne az egeszsegem rovasara menjen?

Figyelt kérdés
Szeretnek fogyni mivel 100+ vagyok es nem tetszik ez az allapot ! Heti 6 tesim van sport osztalyba jarok es mikor 2 10 kor haza erek akkor eszem ,de a kilok nem mennek le ! Ha vki ertelmes valaszt tudba adni hogy mit mikor egyek es milyen sportot uzzek a legjobb eredmeny erdekebe. Ertelmes valaszokat kernek ! 17 F

2014. máj. 28. 17:16
1 2
 1/12 anonim válasza:

Tedd rendbe az étkezéseidet.. Nem attól fogsz fogyni, ha keveset eszel, és ha jól értem, akkor te reggeltől kettőig nem is eszel? :O mert az súlyos hiba lenne! Ha ez régóta megy, akkor valószínűleg az anyagcseréd is belassult azt is idő helyrepofozni.. Egyébként nagyon nehéz úgy tanácsot adni, hogy alig tudunk valamit, a 100+ lehet 102 kg is meg 160 is és nem mindegy, hogy 160 cm vagy 190 cm magas vagy! Szóval adj még pár infót, otthon miket eszel, stb :)


Egyébként örülök, hogy változtatni akarsz, ez már kezdetnek jó! :)

2014. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kötelező olvasmány: [link]
2014. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Botéro, most már te is ezt ajánlgatod :)


Egyébként heti 5 tanítási nap van, hogy lehet 6 tesid?

Illetve ha sport tagozaton vagy, akkor hogyan bírod megcsinálni a gyakorlatok ekkora túlsúllyal?


Mit mikor egyél? Várj, fellapozom a A Nagy Könyv-et.

Milyen sportot űzzél? Szerintem fogj meg egy bétbózütőt oszt' űzzed a be a birkákat a karámba.


Értelmes választ akarsz? Mi meg értelmes kérdést!

2014. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alkalmasint régebb óta ajánlgatom. Nincs kedvem mindenkinek szájbarágni a dolgokat...
2014. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mharchell: Biztos duplaóra. Nekem matek tagozaton volt heti 9 matekom is néha :D

Szerintem is kevés az infó...

2014. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké, duplaóra. De a többi kérdésre még nem kaptam választ :D
2014. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :) 171 centi magas vagyok.suliba viszek kajat.Barnazsemle salata es benne pulykamell parizsi.nagyritkan paradicsom :) Megtudom csinalni az osszes feladatot ! csak eppen magamnak tetszem ! Aki nem erti meg az el se olvassa inkabb a kerdesem es ne irjon ide hulyesegeket.thx
2014. máj. 29. 06:51
 8/12 A kérdező kommentje:

Magamnak nem tetszem *

Ha haza erek alig eszem.Talan eszek 3 szenyat es ennyi. volt hogy 3 pogit ettem es ennyi.probalok suli utan is mozogni.Kosarazni ,focizni.vagy csak setalni.

2014. máj. 29. 06:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana elolvasni a Sárga kapszulát. Pulykapárizsi,pogi? Na ne vicceljünk már!
2014. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért vagy 100+, mert alig eszel és akkor is szendvicset.
2014. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!