Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyni szeretnék, de hogyan...

Fogyni szeretnék, de hogyan 15 évesen? További lent, fontos.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és 78 kg. Fogyni szeretnék pár kilót így a nyárra. Azt találtam ki, hogy nem eszem kiflit, kenyeret, zsömlét meg ilyeneket, és minden nap lemegyek futni 1 órát. Így szerintetek sikerülhet? Milyen tanácsot tudtok adni, hogy HATÉKONY legyen?

Előre is köszönöm.:)



2014. máj. 20. 19:05
1 2
 1/14 anonim válasza:

már elkezdted ezt az egészet? :)

aúgy ne egyél cukrosat, zsírosat csak keveset

este felejtsd el a nasizást, kb. 18:00 után már ne nagyon egyél, max. egy almát

a futást én először vagy gyaloglásra váltanám vagy pedig 20 percre (1 óra először nagyon nagy falat)

minden fejben dől el, szóval csak légy kitartó! ;)

hajrá!!!

én is ezeket csinálom :D és hatásos

2014. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Futás után egyből ne egyél! Ilyenkor a szénhidrát kétszer olyan hatékonyan épül be a szervezetedbe.
2014. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És hogy valójában hogy kell csinálni, olvasd el ezt: [link]
2014. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
78 kg az egyáltalán nem kövér, hova akarsz te fogyni? Szerintem még bőven kevés is ez a súly! Egy 10 kg még legalább kéne rá.
2014. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát 175 cm vagyok
2014. máj. 21. 19:07
 6/14 anonim válasza:
0%

78 kg igenis sok főleg egy 15 évesnek.

Én 25 évesen vagyok 75 Kg de 178 cm. És meglátszik.

Neki körülbelül 55 Kg-nak kellene lennie az lenne az átlagos normál súly a korához képest.


Gyaloglás futás minden nap legalább 30 perc és napi 6 étkezés kevés adaggal. Szénhidrát elhagyása, nuku kenyér, de alapjában véve mindent lehet enni csak este maximum 17.00-ig ezt csináld egy évig és következő nyárra 55 kg is lehetsz és csinos. De max 2 hónap alatt le fog menni 5-6 kg.

2014. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat most mióta kiirtam ezt a kérdést -3kg ment le. Csak 1x eszem egy nap az is az ebédem. :) meg minden nap veszek be hashajtot.
2014. máj. 22. 07:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél már fogyatékos, inkább olvasd el,amit belinkeltem! Így csak szétcseszed magad!
2014. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Kérdező meglátszik gyerek vagy még. attól hogy nem eszel nem fogsz fogyni hanem hízni, mert a szervezet vészjelzést kap mivel nem kap táplálékot a sejtjeid így vészjelzésre elkezd raktározni ami zsírpárnák formájában fog megjelenni. De ha mindig keveset eszel többször és sok vizet iszol jobban le fog menni a felesleg és a szervezet anyagcsere lefolyásával elbontja a felesleges zsírt. Menj oda a biológia tanárodhoz és kérdezd meg, ugyanezt fogja mondani mint én. Emellett mozogni kell napi 20 perc séta az elején aztán 35-40 perc kocogás.


Én 75 Kg vagyok és 2 hónapja futok mindent megeszek és többet iszom, azt vettem észre hogy a zsírpárnák helyett izom lett majd ezután jön a fogyás.


Ha nem eszel és hashajtót szedsz súlyosan ki fogsz száradni, iszonyatosan rosszul lesen és súlyosan károsodni fog a veséd is. Gyenge leszel és élettelen, emellett ugyanolyan "zsíros pacák maradsz csak a víz elvesztése miatt fogsz fogyni 2-3 Kg-ot nem azért mert 3 Kg zsírt égetsz el, hanem kiszikkadsz.

2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hát te beteg vagy...

Egyél rendesen b+! Hashajtót szedsz amikor a tested a legfontosabb fejlődési fázisában van? Ba5zik?


Már elnézést. Minden nap egy órát futni dicséretes, nem vagy semmi, én a Super Spartan Racere edzve nem futok ennyit. Ennyi futás mellé viszont enned kell rendesen. Napi 5-6-szor keveset. Jó hogy kihagyod a kenyeret stb. Húst egyél, a natúrcsirkemell a király rizzsel. És a víz literszámra. Cukrok, csoki, csipszek egyértelműen a tiltólistán vannak. Ja és ne a súlyodat figyeld, hanem a testzsírszázalékodat. Itt egy link, olvasd el:

[link]

2014. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!