Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ha heti 3x7...

Mennyit fogyhatok ha heti 3x7 km-t kerékpározok, és mellette elhagyom a cukrot és a kenyérféléket az étrendemből? Húsból fehér hús, vagy natúr hús nem a mócsingos. Fehérjeporom is van.

Figyelt kérdés
173 cm/ 85 km
2014. febr. 22. 23:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*85kg
2014. febr. 22. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:

85 km-től már igen! :)


Na de tényleg, 7 km még gyalog se sok.

Persze ha jelenleg annyit se mozogsz, akkor biztosan számítani fog.


De legalább gyorsan tekerj, és ne kényelmes tempóban...

Továbbá ahogy bírod, emeld a km számot.


Azt viszont nem tartom szerencsésnek, ha az étrendváltoztatást is a mozgással egy időben kezded el. De te tudod, ha menni fog, az csak jó, de ha nem, akkor ne sírjál, ha mégis megeszel egy jó lekváros kenyeret!

Majd meglátod, valószínűleg változni fog az éhségérzeted is...

2014. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első héten kb. 3-4 kilót, utána heti 0.5-1kg-ot, ha jól csinálod. Nem megy egyik napról a másikra, de nyárra már elég komolyan átalakulhatsz. Elég lehet a 7km kerékpározás, de érdemes a fokozatosság elvét betartani, ugyanakkor nem szabad a testet hagyni, hogy hozzászokjon egy bizonyos terheléshez. Nem tudhatjuk mennyire vagy edzett, lehet először 4km is elég, mely távot fokozatosan növelsz, utána pedig a tempót növeled. A kulcs az étkezés lesz
2014. febr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sehery Sery válasza:

Szerintem a fehérje port ne használd. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. A halat és csirkét ajánlom. A kenyeret valóban érdemes elhagyni, és térj át a puffasztott rizsre vagy búzára. Egyél sok levest, mert remekül pótolja egy tányér tyúkhúsleves a sóháztartásodat is. A cukrot ne hagyd el teljesen. Reggeli kávéba, teába bátran tehetsz, az ízlésednek megfelelő mennyiséget is. Az édességet ne vond meg magadtól teljesen, heti egyszer kétszer megeszel valami kis édességet, még nem követsz el bűnt.

Még talán annyit érdemes megtenned, hogy néha kicsit tornázol, kb mint a suliban, de túlzásba sem kell vinni. Csak amennyi jól esik. Arra is vigyáz, h ezek mellett ne a súlyodat mérd, hanem mellette centivel is mérd meg magad, mert az izom nehezebb, mint s zsír. ÉS Hiába adtad le a zsírt, vékonyabb leszel, de a súlyod nem biztos, h számottevően fog változni. Mivel elég magas vagy, így nem is kell sokat leadnod, legfeljebb csak formálni kicsit az alakodat.

2014. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elmúlt pár napban: nem ettem sok cukros ételt, de mondjuk a teába/kávéba amit 1-1 alkalommal ittam abba tettem.

Nem ettem kenyérféléket, de a szénhidrátot nem tagadtam meg magamtól. Pl: ettem sütőben sült, sült krumplit. Csipegettem diót.


Emellett sok folyadékot ittam, és kerékpároztam. Pl tegnap 10 km- ment le. De a héten be van még tervezve 2x7 km. Pluszmínusz ha kedvem van még tekerek egyet :D

Húsból pulyka illetve csirke hús fogyott. Nem éheztettem magam, de nem is ettem dugig magam.

2014. febr. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!