Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha fogyózok akkor ugye nem...

Ha fogyózok akkor ugye nem lszabad fehérliszet enni pl, a barna magvas kenyér mehet?

Figyelt kérdés

2014. jún. 20. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolso!

Senki nem fog lepontozni, csak felesleges ilyen tudomanyos regenyt irnod egy olyan kerdeshez, ahol egyaltalan a mikrotapanyagokrol sem hallottak.

Arrol nem is beszelve, hogy sokak fejeben a dieta egyenlo a koplalassal, este hat utan csak gyumolcsot szabad enni, es hasonlo "okossagok".

2014. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, igazad van, csak mindig reménykedek, hogy valakit tényleg érdekel és utánanéz és nem össze-vissza eszik a vakvilágba. :)
2014. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

10/12-es

Szia! Engem nagyon is érdekel amit írsz. 29 kg-ot fogytam kevesbb, mint egy év alatt. Fél évig egyáltalán nem ettem kenyeret abonettel váltottam ki.

Mit jelent az hogy zsírként viselkedő fehérje?melyek ezek az ételek?Vacsorára mit ajánlasz?

2014. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!