Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 2 het alatt mennyit lehet...

2 het alatt mennyit lehet fogyni, ha egy nap valaki 500kcalt visz be a szervezetebe? (az ötszáz kalória, gyümölcsből, zöldségből áll, hus, teljes kiőrlésű kenyér) + napi 3 liter víz, séta, torna ga belefér?

Figyelt kérdés
NEM AKAROM MEGCSINALNI, CSAK ERDEKELNE, HOGY MENNYIT LEHET VELE FOGYNI! NEM ARRA VAGYOK KIVANVSI, HOGY MEGHALOK, KORHAZ, MENNTO STB. Mert nem akarom megcsinálni? Konkret valaszt várok.

#víz #diéta #fogyás #zöldség #gyümölcs torna
2014. aug. 18. 09:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
Sok mindentől függ, hogy egy ember mennyit fogyna így. Nő/férfi, kor, testsúly, magasság, mennyi izom van rajta, mennyi zsír van rajta, életviteltől is függ. Én átlagban olyan 3-4-5 kilót tippelnék, persze lehet, hogy több, lehet, hogy kevesebb! Az biztos, hogy látható lenne az eredmény.
2014. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre egy hasznos válasz !
2014. aug. 18. 18:19
 13/13 anonim válasza:

3 nap után néha-néha elkapna szédülés másfél hét után már egyenesen rosszul lennél tőle és két hét alatt alig adnál le valamit és ha mégis akkor is vissza jönne az egész ahogy abbahagyod a diétát....

az egészséges táplálkozás és az edzés még egy dolog de ez már többet árt mint segít a szervezeted semmi perc alatt kikészül és higgy nekem hogy se neked se a barátodnak nem lesz elég akaratereje egy ilyenhez és még szerencsésen meg is ússzátok ha még az elején feladjátok.

a tömény zöldség-gyümölcs-fehérje kombóval pedig még a gyomrodat is jól elcsapnád!

ha fogyni akar valaki akkor annak nem ez a módja!

2014. aug. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!