Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan folyhatnam el az éhség...

Hogyan folyhatnam el az éhség érzetet?

Figyelt kérdés

Genetikailag nemvagyok túl hajlamos a hizasra, viszont a fogyas/szallkasitas nagyon nehezen indul be. Az edzesekkel nincs baj, heti 6x edzek van ugy hogy egy nap 2x is (fokent sulyzos edzes). Kockás hasat szeretnek de a kajalassal kicsit bajban vagyok, tudom 6x keveset meg stb de valahogy mindig ramjon ezaz ''ennek valamit erzes'' főleg akkor ha rosszul sikerül egy edzes, ha nem koncentrálok rendesen, vagy ha rosszkedvem van :/ egyébként a cukrot, lisztet, kenyeret minden egyebet probalok azert kerülni.. Nullas joghurtot, salatat, gyumolcsoket, csirkehust eszek, meg persze az étrendkiegeszitoket..meg sincs tul sok valtozas a hasam nem igazan akar eltűnni:/

56kg vagyok, 166 cm 16/L



2015. febr. 19. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Pl. a helyesírásra koncentrálva könnyebb elfoJtani az éhségérzetet is.
2015. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem erre a meizitang a megoldás, ami étvágycsökkentő, és szinte nem is vagyok éhes egész nap. elég reggeliznem, és estig elvagyok, szinte elfelejtek enni. inni viszont sokat iszom!
2015. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyankor igyál mindig egy nagy pohár vizet.
2015. márc. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!