Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka "20 perc önmagadér...

Rubint Réka "20 perc önmagadért" gyakorlatai akkor is hatásosak, ha én nem fogyni, hanem inkább "hízni", izmosodni szeretnék? Mert sok helyen írják, hogy nagyon jó a DVD, ennyi és ennyi kilót fogytak tőle. Nekem viszont pont az ellenkezője kéne.

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 23:41
 1/1 anonim válasza:
Hízni biztos nem fogsz tőle mivel aerob mozgást végzel ugye "zsírt égetsz"-tehát fogysz mivel az lenne a videó célja-lényege is.Inkább válassz más sportot ha hízni és izmosodni szeretnél..Az izom növeléséhez főleg a súlyzós edzések a jók,Erre a konditerem lenne a legmegfelelőbb szerintem. de e mellé elengedhetetlen az egészséges a jó (jobb) táplálkozás.De ha mozogsz így is megjön az étvágyad.Sok fehérjében és szénhidrátban dús ételt egyél,ha nem vagy nagy "evős"nem vagy hízékony használhatsz különböző táplálékkiegészítőket is.A napi 20 perc mozgás nem elég többet rá kell szánni
2011. nov. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!