Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Van itthon két cukkini és egy...

Van itthon két cukkini és egy csirkemell. Hogyan készíthetnék belőle valami finom, kalóriaszegény ételt?

Figyelt kérdés
Töltött, rakott csőben sült? Nem vagyok nagy szakács, ki tudna tippeket adni? Unom a grillezett, párolt dolgokat. Előre is köszi.
2015. júl. 2. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én simán megsütném és fűszerezném. A zsír jót tesz az íznek. Max. keveset használsz belőle, de ilyen zsírszegény alapanyagokhoz nem árt valamicske.

Komplikáltabb ételeket nem tudok, manapság kedvelem az egyszerűséget s igazából ha egy alapanyagnak van íze, akkor a fenti módszerrel egészen jó lesz. Ha nem, akkor ne együk, ízetlent minek?

2015. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont az olajban sütést akartam elkerülni....
2015. júl. 2. 13:52
 3/5 anonim válasza:
100%
Cukkinit folkarikazod,husit folcsikozod/szeleteled -só,bors én egy kus zsírszegény tejszínnel leöntöm vagy tejföllel amit ízesítek fokhagymával ,zöldfűszerrel ;berakom a sütőbe és pirosra sütöm.Tetejére kis reszelt sajt.
2015. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a cukkinit előtte sózd le, hogy kieressze a levét, különben a hús úszni fog a vízben.
2015. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2015. júl. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!