Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan ételeket...

Tudtok ajánlani olyan ételeket, amelyeket könnyű elkészíteni, édes de nem kell hozzá cukor, úgymond kalóriaszegény?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Zöldségek, húsok, halak, gombák
2015. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én épp ma ettem, isteni volt:

100 g túró, 50 g görög joghurt, rá kevés vanília aroma, fahéj, belevagdosva valamilyen gyümölcs(én eperrel ettem), ha nem elég édes lehet bele tenni mézet vagy édesítőt.

2015. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt kérte, hogy édes legyen.

Ki mit nevez édesnek. Nekem a diós vaj málnával vagy a kókusztej is az, ha igazán édeset s finomat akarok, banánt eszem (cukros, de nem muszáj sokat enni belőle, ezt fagyasztott állapotában tudom megoldani, máig nem tudom, én vagyok-e fura, hogy úgy roppant édesnek s élménydúsnak érzem), amúgy pedig ott vannak az édesítőszerek. Ha az nem szimpatikus nekem épp, vagy nincs itthon, akkor még mindig süthetek sütőtökporos palacsintát...

Maglisztből pedig kásaféléket lehet összehozni durván kevés kalóriában a méretéhez képest.


Más vonalakon fehérjeporral meg joghurttal operálnak, de az nem az én asztalom.

2015. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!