Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egészséges,...

Tudnátok mondani egészséges, kalóriaszegény nasolnivalókat?

Figyelt kérdés
Belekezdtem egy fogyókúrába (nem olyan típusfogyókúra, csak egészségesen eszem, keveset, alacsony kalóriatartalommal) csak az a baj, hogy NAGYON (nagyon-nagyon :) ) szeretek nassolni... tudnátok olyan ételeket mondani (gyümölcs-zöldségféléken kívül), amit persze nem egész nap, de tudnék nasizni? A puffasztott rizses korongokról olvastam az egyik Stahl Judit könyvben, hogy fősulis korában ő azt ette... Hasonlókat tudtok?

2014. dec. 2. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
kölesgolyó, de abból se kéne sokat...
2014. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nasi sose jó, a legnagyobb ellensége a fogyókúrának, mindegy, hogy mit eszel.
2014. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy azaz EGY kocka étcsokit ehetsz akár minden nap, néhány szem mandula, mogyoró. Esetleg 1-1 szem cukrozatlan aszalt gyümölcs, de ebből sem több.
2014. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 3. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a nassolás értelme? Kényszeresen rágni és nyelni akaró vagy?
2014. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Édes nasinak tökéletes a sovány túró ! Variálhatod ha pl. elkevered szintén sovány joghurttal, édesíted mondjuk steviával, olyan lesz, mint a krémtúró. Bele mértékkel gyümölcs is mehet meg mondjuk mandula.

De pl ha sósra vágysz, csinálhatsz ilyen zöldségmártogatóst, Szeletelj fel répát, meg ilyesmiket és készíts hozzá valami natúr joghurt alapú fűszeres szószt, amibe mártogatod. Ez is viszonylag kalóriaszegény opció.:)

2014. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nem, nem kényszeresen rágni, és nyelni akaró vagyok, de kösz a feltételezést. Egyszerűen vannak olyan napok, amikor úgy érzem, hogy bekapnék valamit, de NEM amiatt, hogy megrágjam (?) hanem mert kívánom a sós, vagy az édes ízt. A nassolás nem feltétlenül jelenti azt, amit te írtál.

Utolsó:Köszi az ötletet :) Nagyon tetszik, mihamarabb el is készítem.

2014. dec. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!