Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 90 g ch/nap. Lehet így fogyni?

90 g ch/nap. Lehet így fogyni?

Figyelt kérdés

Zabpehely, bulgur, egy barack és a zöldségek. (Lisztes, cukros dolgokat nem eszem.)

Ezt így tudom tartani, elég lesz a fogyáshoz?

Mozgás: napi 25 perc kardió heti 4 40 perc alakreform.


2015. aug. 23. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

fehérje?

normális kaják?

2015. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mi mást ehetnék még ha nem normális kaját mikor mindent kizártam ami rossz. Kivéve talán a tejtermékeket, de azokat nem is nagyon eszem.

R: zabkása fehérjeporral, fahéjjal vagy sonkás (esetleg gombás) tojáslepény 1tojássárgája és 3-4 fehérje zöldségekkel

E: hús, leginkább csirke, bulgur savanyúság.

V: hal, hús vagy sovány túró körözöttként zöldségekkel.

Napközben egy gyümölcs.

2015. aug. 23. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
na ez így jobban hangzik, a kérdés alapján azt hittem, hogy csak azokat eszed, amit ott írtál
2015. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
gyümölcs off, túró se jó 250g zsírszegény túróban van kb 10-12g cukor, mellesleg lassítja az anyag cseréd is:)
2015. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy darabig lehet.
2015. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Direkt olyan étrendet raktam össze magamnak amit tudok követni. Nagyon sok mindent kipróbàltam már a ketózistól a paleón át a gi-ig. A gyümölcs marad, a célom a tartós fogyás és hosszú tàvon gyümölcs nélkül nem tudok élni.

A kérdés az volt, hogy 90 g ch/ nap oké? Ennyire vártam volna választ.

2015. aug. 24. 06:58
 7/7 anonim ***** válasza:

90g ch/nap bőven ok, nyilván a makrotápanyagok mennyiségén és arányán túl a dolgok glikémiás indexére kell figyelni, tehát a 90g ch /nap ne 90g kristálycukor legyen ( de ezt csak azért írom ide, mert mások is olvassák a kérdéseket, amiket leírtál ételek az alapján ez is teljesen rendben van ).

Szumma-szummárum ok, annó mikor stresszes meló mellett szálkásítottam 120g ch is belefért naponta és fogytam...

2015. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!