Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fehérje diétán megengedett...

Fehérje diétán megengedett napi kb 5-6dkg feta sajt fogyasztása? Durván 10-12g szénhidrátnak felel meg.

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ameddig nem vagy tisztában vele, melyik makro tápanyagot miért fogyasztjuk és fogalmad sincs, hogyan tervezz meg magadnak egy étrendet és hogyan kalkuláld bele amit éppen enni akarsz, addig totál feleslegesen csinálpd és az egész csak egy zsákba macska...
2015. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen feta sajt az? Mindenféle táblázat szerint 2g ch-t kapsz a fentiből, nem 12-t...


Amúgy sok szerencsét hozzá, ha nulla szénhidátot akarsz bevinni... A táplálékok ezt nem igazán támogatják, bár elég alacsonyra le lehet menni. Kérdés, érdemes-e. OK, nem ezt kérdezted.


A fehérjediétát Te csinálod, elvileg tudnod kell, mi fér bele. Szerintem nincs olyan az épeszű dolgok között, hogy fehérjediéta, max. fehérjeböjt, ami tarthatatlan és koplalós. A fehérjebevitelnek határozottan van maximuma, ezért kell energiaként szénhidrátra vagy zsírra alapozni.

2015. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hellsing71 válasza:

Én épp fehérje diétán vagyok (Protekal), két hónap alatt 125-ről 102-re mentem le, de MINDEN tejtermék tiltólistán van, nincs kivétel. A só is ellenjavallt, de a fetában van rendesen.


Nem a tofura gondoltál?

2015. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bien Attila Zoltán válasza:
Nem!!!!📟Ez buta kérdés volt
2015. szept. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!