Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 800 kcal körül eszek,...

Napi 800 kcal körül eszek, nem vagyok éhes, hat után nem eszek Vélemény?

Figyelt kérdés
Mellette aktívan sportolok,kézilabda furás kondi. 3 hete egyszer sem léptem át a határt. Összesen a közel 3 hét alatt 3 kis szelet kenyeret ettem. Lisztet semmilyen formában. Az össz szénhidrát gyümölcsből éd müzliből van. Ez kevés lenne? Én bem érzem annak,de azt olcastam kevés. Reggelire joghurt müzlivel,tízóraira gyümölcs,ebéd sali,főzelék,csirke, uzsi müzliszelet,vacsi tojás,túró. Lány 15 162/66kg.
2016. jan. 20. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a hivákért remélem érthető :bem=nem furás=futás
2016. jan. 20. 13:33
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne koplalj, az nem jó. TÖKMINDEGY, éhes vagy-e, aki soha nem éhes, az sosem egyen? A tested nem így működik, üzemanyag kell akkor is, ha kiégett a visszajelző lámpácska és jelenleg még gurul a kaszni.

Pláne edzés mellett koplalni, jaj...

Makrók?

2016. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom hogy a koplalás sem jó. Viszont a gyerekorvosom adott egy mintaétrendet,amin napi900 kcal van. Ezért nem értem
2016. jan. 20. 13:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan mondják hogy 800kcal egészségtelen , én annyival fogytam 23 kg-ot és lassan egy éve tartom is különösebb odafigyelés nélkül , nem lett semmi bajom tőle . Ha te nem vagy éhes , nem szenvedsz nagyon akkor semmi értelme változtatnod.
2016. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
800 kcal irtó kevés, pláne ha még rendszeresen mozogsz is mellette. Előbb utóbb ott esel össze majd a kézilabda pályán. Az alapanyagcseréhez is legalább 1200 kcal kell. Az alatt eszel, ráadásul mozogsz is, ártasz magadnak.
2016. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4: Én is ismerek olyat, aki gyorsan lekoplalta a feleslegét s mivel vigyázott, nem hízta vissza, de attól még az nem ajánlatos módszer...

A testnek sokk, sokszor a léleknek is, anyagcserelassulás és izombontás borítékolható...

Nem mondom, hogy tuti belebetegszik, mert ez nem így működik, általában egy hónap nullkalóriás böjtbe sem hal vagy akár betegszik bele egy egészséges és tartalékokkal rendelkező ember. Attól még távol van az optimálistól.

2016. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen orvos lehet az, aki egy fejlődésben lévő szervezetnek 900 kalóriás étrendet ír? Pláne, hogy még rendszeresen sportolsz is mellette.


Figyelj, a drasztikusan kevés kalória teljesen tönkreteszi a hormonháztartást, aminek következménye legvégső esetben akár a meddőség is lehet. Még felnőtt korban is rizikós a koplalás, de ilyen fiatalon ennyire keveset enni borzalmasan rossz ötlet.

Nem vagy éhes, mert egy idő után a tested hozzászokik a kevés táplálékhoz, viszont ha újra elkezdesz normálisan enni, azonnal raktározni kezd és hamar visszahízol a kiindulási állapotra.


Ha szeretnéd, írj egy üzenetet, szívesen segítek. :)

2016. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsónak igaza van. En is kb ilyen etrenddel fogytam le mint te. Eloszor 1 evig kb nem volt semmi bajom, kesobb elmaradt a menstruaciom, vegul a méhem es a petefeszkem is vissza fejlődött. Persze hogy nem erzed éhesnek magad, ossze szűkült a gyomrod. En el sem tudtam kepzelni, masok hogy ehetnek "annyit". Aztán mikor közölte a doki, hogy szerencsém van hogy idoben elmentem orvoshoz, mert meg egy darabig ezt folytatom soha nem lehet gyerekem, akkor átgondoltam a dolgokat... Kemeny hormon kúrát kaptam, amitől rendbe jottem, de persze híztam is. Ugyhogy ajánlom, hogy egyel bármit, amit kivan a szervezeted csak mértékkel es okosan. En mostmar kenyértol, cukorig mindent fogyasztok, csak egeszseges mennyiségben es szénhidrátot inkabb delelott.
2016. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem,csak azt nem hogyha eszek nagyon sok fehérjét,kevés szénhidrátit,beviszem a szükséges vitaminokat stb. Akkor mi baja lenne a testembek? Csak azértegyek pörköltet hogy meg legyen plusz kcal?
2016. jan. 21. 14:54
 10/10 Krisz85 ***** válasza:
nem vagy okos, ez a véleményem!
2016. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!