Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kcal-t eszek, állítólag...

1200 kcal-t eszek, állítólag kevés, de én egyáltalán nem maradok éhes?

Figyelt kérdés

Sőt...

Pedig zabagép voltam, mielőtt elkezdtem (mindössze 1 hete)

Ha finom kaja volt, addig ettünk, míg rosszul nem lettünk...

94kg-ról kezdtem az alapjárat kcal-om 2092.

Tény, hogy úgy csinálom, hogy bármit ehetek csak mértékkel.

Úgy gondolom egy életen át csak ezt a módszert tartanám.

Eszek fehér kenyeret de nagyon minimálisat, max 20 grammot egy nap.

Teljesen nem tudnék lemondani róla...

Igyekszek minőségit enni, de hangsúlyozom, hogy eszek mindent amit eddig, csak sokkal kevesebbet.

Meg pl, estefelé már nincs kenyér, az csak reggelire.

Azért kellett ezt meghagynom, hogy tudjak a családdal enni egyébként.

Szerintetek így is eredményes lehet?

Továbbá hogyhogy nem vagyok éhes? (Bár régen se voltam... Akkor ettem ha valamit megkívántam)


2015. aug. 22. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szi . Kb èn is ugyanilyen voltam. Imádtam enni, a kenyèr az egyik kedvemcem, ès most is eszek, csak mèrtèkkel. Bár nekem először mèg hiányzott az a sok evès, de már megszoktam. Ugye amikor sokat eszel tele vag . Ha normális mennyisègeket eszel,főleg ha az 1200kcal, szerintem simán ki lehet bírni ugy, hogy nem maradsz èhes. Mondjuk ès 900kcal-t eszek naponta, de nem mondhatom el hogy annyira èhes maradnèk. Főleg ha sokszor eszel keveset. Ha sokszor egyszerre nagy mennyisèget eszel, akkor utána ugyanolyan èhes leszel mintha kevset ettèl volna. Szoval ehetsz többször, csak keveseket. Így nem maradsz èhes:)
2015. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Mintha biztatást várnál a továbbiakhoz. Az 1200 kcal naponta nemhogy kevés, de feltehetően sok is. Hiszen 94 kg mellett nyári hőségben a testhőmérséklet fenntartásához alig kell energiabevitel. Örülj neki, ha nincs éhségérzeted, ezek szerint nem éhség miatt ettél, hanem csak a "megkívánás" miatt. Hát akkor, ezután se kívánj meg semmit.
2015. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindenhol azt írják, hogy 1000 kcal alatt lelassul az anyagcsere.

Nem értek egyet veled utolsó.

Egyébként a változás még az, hogy mozogni is elkezdtem, de ugyanúgy 1200-at eszek.


Kedves Első!

Neked eddig mit sikerült elérned? Mióta csinálod?

2015. aug. 22. 12:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként semmiféle biztatást nem várok, egyszerűen rendszereztem az étkezéseim, és legalább fele annyit eszek, mint eddig.
2015. aug. 22. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mondanám, hogy az energia szükségletet kicsit sem a hőmérséklet hatarozza meg... Hülyeségeket ne irkaljunk mar... Csak minimálisan fogyaszt tobb energiát a szervezet nagy hidegben... Ja es a huteshez ugyanúgy energia kell, mint a fűtéséhez, de ez minimális.
2015. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Hát június elejétől döntöttem el hogy na most fogyózok. Addig kb napi 2500-3000 kalóriákat tuti ettem. Aztán átváltottam 1000 kalóriára. Ekőször nehéz volt kibírni hogy ne egyek, de aztán ráálltam. Meg elkezdtem sportolni is. Kardió, futás, bicikli. Heti kb 1 kilo szokott lemenni. Most 2 és fél hónap elteltével 9 kilóval lettem könnyebb.

2015. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!