Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1600 kcal a kalóriakeretem és...

1600 kcal a kalóriakeretem és ma még ehetek 380 kcal-t, de nem vagyok nagyon éhes. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Egyek 380 kcal-t vagy kevesebbet?
2015. jan. 21. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még 532 kcal-om van, de nem eszek, mivel nem vagyok éhes. (am. nem tudom hogy hogy még van 532, amikor a napi kalóriakeretem 1338, és már 1010-at elfogyasztottam, de a kalóriabázis ezt írja, hogy 1010/1542) Na mindegy. Ha nem vagy éhes ne egyél.
2015. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam már enni, ha nem vagyok éhes.
2015. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért írja azt, mert aktuális súlyhoz van állítva a napi kalóriakereted és nem fix-re. :)


Köszönöm a válaszokat. Végül picit ettem.

2015. jan. 21. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam enni, ha nem vagyok éhes.

Pl. lehet, hogy hétfőn-kedden sokat tanulok a szerdai vizsgámra, ezért hétfőn-kedden szinte egész nap ülök/fekszem, mert tanulok. Mivel szinte alig mozgok, nem kívánom annyira a kaját, mint egy átlagos napon.


Csütörtökön meg pl. elmegyek edzeni, ezért lehet, hogy csütörtök este/pénteken reggel meg jóval éhesebb leszek, mint a megszokott.

Ha nem kívánod a kaját, ne egyél. Nekem pl. ha hétfőn és kedden marad +300 kalória, amit nem ettem meg, akkor mondjuk edzés után engedélyezem hogy picivel többet egyek, mint a kalóriakeretem aznap. akkor egyél, ha éhes vagy.

2015. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!