Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nagyon elrontottam ezzel a...

Nagyon elrontottam ezzel a dietat?

Figyelt kérdés
3 hete szigoruan dietazom, 2 kilo le is ment. DE most hogy itt volt a hosszuhetvege viszonylag sok edesseget ettem. Ezzel nagyon elrontottam?

2016. márc. 14. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sem lehet róla... Ha félig édességen élsz, még fogyhatsz is, ez nem mond semmit... A "viszonylag sok" még ennél is kevesebbet. Az összbevitel s a kalóriaigényed viszonya számít inkább.
2016. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Milyen napi 3-4 tábla? What?

Valaki válaszolna normálisan?

2016. márc. 14. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezz normálisan!

Mennyi a napi kcal igényed? Mennyi a kereted? Mennyit vittél be konkrétan?

2016. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Egyébként a szerény véleményem: Ha már 3 hét, és borul a diéta, az a diéta nem fog sokáig tartani.

Egy nappal nem rontasz el mindent. De ha ennyire nincs önuralmad, akkor felesleges vesződni vele.

2016. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 hét bámulatos, nekem zsinórban annyi nem szokott menni "szigorúan" (elég élvezetesre veszem a figurát akkor is. az édességet max. 1 napra hagyom ki, de az is ritka. bár jó édességeket eszem, amikkel nincs baj)... Attól még fogyhat az ember, csak legyen meg átlagosan a deficit.


4 tábla csokival hjó,. hogy nem fogy az ember, mert nincs deficit. De viszonylag sok édességgel mehet a dolog, csak még mindig nem tudjuk, hogy az vajon mit jelent s mit evett még a kérdező.

Nekem a házi piskótatorta a jelenlegi legfogyókúrásabb ételem, mert brutálisan jól laktat és remek az összetétele (ha kell, ch-t csak nyomokban tartalmaz). Azt én édességnek tekintem.

2016. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek Verával.
2016. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: De ha a piskótatortádban kevés a Ch, fel sem merül benned, hogy elrontottad a diétát.

Én ma ebédre füstölt csülkös bablevest ettem túrós palacsintával, de nem aggódok. A galuska, a palacsinta zabpehelylisztből készült, a túró sovány, eritrittel édesítve, és nem vittem túlzásba. Emellett a reggeli-vacsi ch szegény és fehérjedús volt, a napi makrók rendben, még úgy is, hogy ma edzéses nap volt. Így fel sem merült bennem, hogy elrontottam a diétámat.

A kérdezőnél viszont igen, így gyanítom, valódi édességekről beszél. Csak kérdés, kinek mi a rengeteg?

2016. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ebben igazad van, de arra talán rámutat, hogy nem egyformák az édességek. A normál édességek sem, s persze a mennyiség is számít... Az, hogy "édesség", még nem sokat mond. Nem mindegy, hogy gumicukor vagy 80%-os csoki vagy házi piskóta (ami még mindig sokféle lehet, de a klasszikus erősen tojásos, ami jót tesz a tápanyagtartalmának, ha el is lehet rontani egy csomó cukorral)...
2016. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!