Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » A banán súlyát héjában vagy...

A banán súlyát héjában vagy anélkül kell mérni a szénhidrátszámláláshoz?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen héjastól, reklám szatyrostól, meg a papírzacskót is bele kell mérni.
2016. márc. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindent tisztitva kell mérni
2016. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A héját megeszed?... Na ugye
2016. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszadónak.
2016. márc. 26. 08:11
 5/10 Bénabakter válasza:
Csak hülye kérdésre jönnek hülye válaszok. Aki kicsit gondolkodik és nem másokat kér meg erre, az nem ír ide kérdéseket.
2016. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én el tudtam képzelni, hogy levonnak x százalékot a héja miatt, és úgy írják be a táblázatba.

Elvégre a piacon sem héja nélkül kell mérni.

És mivel járatlan vagyok a témában, egyik napról a másikra kellett szigorú CH számlálós diétába kezdenem, ezért kérdeztem.

Nem azért, mert nem szoktam gondolkodni.

2016. márc. 29. 10:24
 7/10 anonim válasza:
Figyike, Te a héját is megeszed? Mert akkor bele kell... Szerinted miért befolyásolná a héja a belsőségeit ilyen szempontból?
2016. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
11:20 vagyok. Egyik napról a másikra ne kezdj bele annyira hatalmas diétába, mivel ez árt a szervezetednek, és valószínűleg miután egy kicsit enyhíted a diétát, az összes vissza fog rád menni. Kérjácsokat a diabetikusodtól, de a súlyvesztéshez a legjobb: Sport, és egészségesen, többször étkezz, és nem kell eszeveszett diétába fogni, mert így csak a saját helyzeteden rontassz. :) sok sikert!
2016. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*Kérj tanácsokat :/ Bocsi, telefon
2016. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi hogy aggódsz, nincs súlyfeleslegem, BMI szerint sovány vagy kórosan sovány vagyok, attól függően, hogy épp egy-két kiló merre van.

GDM miatt diétázom, és azóta már átálltam, minden rendben.

2016. ápr. 17. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!