Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az alma hizlal? Vagy barmilyen...

Az alma hizlal? Vagy barmilyen mas gyümölcs például a banán narancs vagy citrom (ezekre vagyok kivancsi)? Hany kalória van bennük?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, a benne lévő gyümölcscukor miatt. de ha nassolni akarsz valamit inkább azt egyél mint édességet :)
2015. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A banán igen.Meg az olajos magvak.Az alma, narancs nem.Legalább is, ha nem eszel meg napi 1-2 zsákkal.
2015. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat nem eszek egy zsákkal :)) de naponta egyet megeszem vacsorára mivel fogyni szeretnek
2015. máj. 8. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem napi 1-2 gyümölcsön múlik egy fogyás.


Sokan még kenyeret is esznek mértékkel, s mégis tudnak fogyni. Pedig az már tényleg nem kutya, a tömény búza.

2015. máj. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Kalóriatöbblettől hízol, nem a gyümölcstől. Persze a gyümölcs okozhat kalóriatöbbletet az arra hajlamosaknál, de állítólag van, aki nem éhezik meg tőlük (a durvábbaktól én se, de nem laktatnak jól, az olajos magvak sem).

Az összetétel miatt az igen cukros gyümölcsökkel óvatosabban bánok, főleg mert nekem jobb érzés nélkülük s cukros étrend mellett jóval többet eszem. De nyilván lehet fogyni napi 1-2 banánnal, nem rontja el mágikusan. Olajos magból napi tizenpár deka mellett fogytam, de nem magában ettem őket.

Úgyhogy ki kell tapasztalni, kit gátol a fogyásban az ilyesmi s nagy általánosságban nem tartom előnyösnek a sok gyümölcscukrot fogyáskor.

2015. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy egyetlen alma a vacsorád?
2015. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen...utolso válaszoló :)
2015. máj. 8. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elég ostoba módszer.
2015. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
almát inkább tízóraira egyél. vacsora sovány túró / light cottage cheese, etc.
2015. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!