Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legegyszerűbb fogyókú...

Melyik a legegyszerűbb fogyókúrás módszer, ami hatékony is?

Figyelt kérdés

Olyan fogyókúrás módszert keresek, amit egyszerű betartani, mégis hatékony. Sajnos munka miatt nem nagyon van lehetőségem drasztikus fogyókúrára, bár nem is ez lenne az elsődleges cél, a légyeg az, hogy könnyü legyen betartani, és legyen hatékony.

Nincs rajtam sok felesleg, épp csak annyi, amennyi már kicsit zavar, és ezen szeretnék változtatni; és természetesen a diéta mellett szeretnék mozogni is.

Hallottam erről a banános fogyókúráról, hogy minden reggel egy banánnal, és egy pohár vízzel kell indítani. Próbálta már valaki? Hatékony?

Kérlek segítsetek!



2015. júl. 19. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A reggeli banán jó, bár nekem leesik a cukrom tőle és ég a gyomrom, nem vált be. De a beleknek jó lehet. Inkább a délutáni dolgokon legyen a hangsúly, este már ne egyél szénhidrátot, délután már inkább csak fehérjét és zöldségeket, még gyümölcsöt is csak nagyon mértékkel. És ha lehet, mozogj fél órát minden másnap pluszban.
2015. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A drasztikus dietak jojoeffektushoz meg izomveszteshez vezetnek,semmi ertelmuk nincs.Az elozo valaszaval egyetertek.Bar en a banant egesz ido alatt nem ajanlom,hiszen annyira nem telit h "megerne" az a szenhidratbevitel,inkabb teljes kiorlesu pekarubol reggel egy szelet (legjobb ha csak toastkenyer nagysagu) hiszen a szenhidrat fogyokura alatt is kell! Szval ha engen kerdezel:

Reggeli kotelezo: kave edesitovel(!) ha iszol,otthon keszitett zabkasa/ egy szelet t.k.toast piritos+kavart tojas tojasfeherjebol(ha maxinalista vagy:D)

Tizorai:gyumolcs:banant ne, dinnye a legjobb szezonja is van,valtozatossagnak egy alma,egy kis szeder,stb:)

Ebed: a jo minoseg! Teljes kiorlesu teszta,barna rizs max de inkabb koretnek fozelek rantas telj k lisztbol nagyon keves mennyiseggel...de a lenyeg h ha hatekonyan akarod csakis salata lehet a koret sovany hussal(csirkemell,pulyka)

Uzsonna: zöld tea, natur(!!!)joghurt [Csenhetsz bele par szem màlnát,afonyat izesitesnek ]

Vacsora: hal(panir nelkul) egy kis salataval v valami feherjetartalmu keszitmeny az edzeshez(ha munka mellett van ido pl hetvegen 50 perc futas szombaton 40 perc rubintreka atmozgatas vasarnap (ha nem vagy mozgashoz "szokva" csak fokozatosan ne serulj le :)

Szia :)

2015. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sport. Ha másnem otthon torna, futópad szobabicikli.
2015. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sport - kardio, nem torna otthon
2015. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szénhidrát fogyókúra alatt SEM kell. Maximum az adott ember megszokta és nehéz lenne nélküle, s ne értsen félre senki, én sem kerülöm a szénhidrátot, dehogyis.

Még a gyümölcsöt sem, de a zöldséget különösen szeretem. Márpedig ezekből akár magas szénhidrátbevitelt is össze lehet hozni... (Bár én nem teszem :))

De az élelmi szénhidrátigénye a testnek nulla, ez egyszerű tény. Aki napi 5g alatt van, az is vígan elélhet évtizedekig, ha amúgy jó az étrendje. Vannak tapasztalatok e téren.


A banánt nem ajánlom, én a falat kaparnám az éhségtől félóra után (alma esetében azonnal, de a banán trükkösebb. amúgy a barack is, s annak szezonja van. ilyenkor banánt enni??? csak ha nagyon vágyom rá, annyi szezonális gyümölcs van. amire semmi szükségem, de finomak). Ha nem enném meg a banánt, jóllakott lennék :D

Ok, ez én vagyok, de sokan megéheznek az ilyentől. A reggelt minden normál ember minimum egy pohár vízzel indítja, nem? Eléggé alap.

S egy reggeli banántól még ehetsz akárhogyan a nap további részében, ugyan miért segítene bármit is?

Ilyen mindenkire működő, egyszerű csodatrükkök NINCSENEK.


A munka nem akadályozza a drasztikus fogyókúrát, de nyilván nem kell ezt tenned (ha az emberek 99%-ához tartozol, akinek drasztikus lépések nélkül is megy a fogyás).

Mindenkinek más a könnyű és hatékony.


Ahogy eltervezted, mozogj, s nem tudom, milyen az étrended, de kicsit javíts rajta. A szénhidrátcsökkentés sokaknak bejön. Talán tudod, mi laktat jobban s mi nem, edd az előbbi csoportot.

2015. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: drasztikus módszer alatt nem koplalást s egyéb agyament dolgokat értettem, csak igen erőteljes étrendváltást, komplett táplálékcsoportok kizárását vagy minimalizálását, ami sokaknak már erős lenne, másoknak viszont jó és hatékony. Vagy csak segít valamicskét, automatikusan azért nem mindenki fogy, legyen bármilyen jó az étrend.
2015. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én azt szeretem, amelyik méregtelenítéssel indít. Nyáron ez különösen egyszerű szerintem, nem kell semmilyen léböjt meg ilyen nehéz dolgok, csak egy hétig több vizet, csalánteát meg folyadékot iszol, dinnyét eszel, meg mindenféle könnyű kaját, és utána elkezdesz egy lazább diétát, amit könnyű betartani,gyümölcsök,levesek,natúr hús, saláta, meg esténként futás,biciklizés vagy épp kondizás, fitneszezés, egy óra zenés aerobik, úszás, mikor mihez van kedved. Itt az a lényeg, hogy mindennap mozogj valamennyit, és mellőzd a sok kenyeret, az édességeket és az alkoholt, viszont nem kell éhezzél.
2015. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!