Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi két banán megölheti a...

Napi két banán megölheti a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a legfogyisabb gyümölcs... De nagyon szeretem, jól laktat, és az egyetlen édesség-jellegű dolog ami megmaradt az étrendemben. Nagyon nem kéne?

2016. márc. 1. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha belefér a napi kalória keretedbe akkor nem befolyásol semmit.
2016. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csatlakozom az elsőhöz, azt a 250 kalóriát tessék hozzáadni a kajáidhoz, és a napi tervet ezt is beleszámolva ne lépd túl!
2016. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel együtt van kiszámolva a keret, csak volt egy bűntudat érzésem, h talán nem ilyenekkel kéne kimeríteni a keretet:D De akkor ezekszerint nem csinál bajt:)
2016. márc. 1. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is pontosan napi 2-t eszek, ráadásul tejes turmixban, ami abból áll hogy tej, néha fél alma, 1 banán, 1 kanál fehérje, néha kreatin, zab és egy kicsi gyömbér.

Ez a reggelim, este ugyanez csak nincs gyömbér és zab.

Fogyok, bár nem túl gyorsan és ha ez hátráltatni fogja a diétámat, majd elhagyom :)

2016. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet mellette kiegyensúlyozott étkezésed és kalóriadeficited, úgyhogy nem árt. Más is fogyott már 2 banánnal.

(Nálam öli meg, ahogy minden szénhidrátos cucc, mert éhes leszek tőlük. Bármikor eszem banánt, ha kedvem rámad rá és van itthon (nagyon szeretem), de kicsi mennyiségben.)

2016. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szabi.L ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Persze, ha deficit megvan, akkor fogyni fogsz, de nem mindegy, hogy miből(zsír,izom). Nem ártana tudni, hogy előtte-utána mit ettél ,mit csináltál, melyik napszakban etted ,mert az edzést is befolyásolja, illetve számos esetben könnyen a zsír raktárakba mehet a szénhidrát, különösképpen igaz ez a gyümölcsökre. Tehát könnyen megállíthatja a zsírból fogyást, de kis odafigyeléssel elkerülhető.
2016. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jó a fehérjebevitel és nem óriási a deficit, az izmok rendben lesznek (ha van extra izom, akkor persze még edzés is kell). Deficitben nem fog zsírba menni a banán, az elég bizonyos, az energiamegmaradás törvénye elég erős.
2016. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg is erőszakolhatja.
2016. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!