Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak úgy, hogy a...

Hogy fogyjak úgy, hogy a cicimből ne adjak le?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, sőt mások szerint jó vagyok így ahogy vagyok, én csak inkább formásítani szeretném magam (fenék comb és has tájékán) de félek hogyha elkezdek mozogni és úgymond "gyúrni" akkor leadok majd a cicimből, ami nem túl nagy ígyse ráadásul mostanában kicsit nőtt is, szóval nem szeretném ha onnan ami nemrég ráment az hirtelen lemenne a mozgás miatt. Légyszi normális válaszokat kérek!
2011. jan. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

ha csak formásítani szeretnél, az azt jelenti, hogy izmot építesz, ezzel párhuzamosan nem törvényszerű a zsír elégetése.

ha zsírt is szeretnél leadni, de a melledből nem, akkor csak zsírleszívással lehetséges.

2011. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van, drága leányka, több millió nő kérdését tetted fel, és aki megtalálja a választ, az heteken belül meggazdagodna. Az, hogy honnan fogysz, a genetikán múlik, és a legtöbben bizony először a mellükből.

Ahogy itt írták is, a gyúrás meg a fogyás nem ugyanaz. Ez a jó hír.

2011. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szikével
2011. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha súlyzózól,de nem diétázol mellette,akkor nem fog lemenni a cicid.Ahhoz diétával kellene kiegészíteni az edzést.

Egyébként meg nézz utána a macrolane injekciónak.1 év alatt felszívódó természetes anyagot fecskendeznek a mellbe.Nő a térfogata,keményebb lesz.

Egyébként meg,mint férfi sokkal előbb nézem meg a vékony derekat és az izmos formás lábakat,arcot.

A mell mindegy milyen,csak tejes zacskó ne legyen.

2011. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Épp, hogy a súlyzózástól lesz kisebb a mell, mert a kötőszövet helyét felváltja az izom. A mell nem zsírból, hanem tejmirigyekből és kötőszövetből áll!
2011. jan. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez nem kívánságműsor sajnos. ha fogysz akkor mindenhonnan, vannak akik rögtön mellből vannak szerencsésebbek akik onnan kevesebbet fogynak. az hogy te hogy fogsz az adottság kérdése. de ha csak mozogsz (és nincs is felesleged) és rendesen eszel akkor nem hinném hogy a melledből fogsz fogyni. mivel inkább izmot szedsz fel. én heti 4-5x edzek de mellette rendesen kajálok, nem fogytam a mellemből semmit, csak feszesebb lett a testem.
2011. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:

EZ így van, genetikailag meghatározott a sorrend hogy ki honnan fog fogyni én srác létemre a végtagjaim ból szállkásodok a leghamarabb, majd a hátamon lévő zsírból és legvégül csak a fenék has tájékról :S

Nőknél is így van, sajna a mell nagy része szövettanílag sajna zsír, tehát a test nem válogat. Ettől még ne legyél kövér.

2011. jan. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!