Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha pl a rántott halat a panír...

Ha pl a rántott halat a panír bunda nélkül eszem meg, az beilleszthető egy fogyókúrás étrendbe?

Figyelt kérdés

Itthon lakom a szüleimmel (még tanulok), viszont nincs lehetőségem minden alkalommal magamra főzni, mert az rengeteg pénz lenne egy hónapra lebontva.

Tehát ha csak a halhúst eszem meg, és a bundát nem, az mennyiben más, mintha mondjuk simán csak grillezett halat ennék? Csak azért gondolom, mert leginkább a panír az, ami felszívja sütés közben a zsiradékot.

(Ja, és tudom, h minden hízlal, amit megeszek, szóval nem csodát várok, csak kíváncsi vagyok. Ezt azért írom, mert most olvastam egy erre nagyon hasonlító kérdést).


2012. jan. 13. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a panír a gáz, hanem az a rengeteg olaj, amit beszív. És a hús is bőven kap belőle, hidd el, szóval nyugodtan edd panírral, nem oszt, nem szoroz. Csak figyelj a mennyiségre. A legjobb, ha egy füzetbe elkezded írni, miből mennyit eszel, ezeket szépen kiszámolgatni. Pár hét/hónap alatt már nem lesz ennyire macerás, mert sok kaja lesz leírva pontosan.
2012. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A kalóriaszámlálással próbálkoztam már, kb 3 hétig bírtam, mert egyszerűen annyival hosszabb volt minden étkezésem: leméricskélni, h mi hány deka (reggelihez csak zöldségből átlag 3 félét szoktam enni), megenni, majd kiszámolni, h mennyi kalória. Hát, egy átlagos nap ez egy kicsit idegőrlő volt. És akkor még azt nem is számoltam, h ebből mennyi a szénhidrát pl.

Annyi haszna viszont volt, hogy kb tudom már fejből, hogy azokat az ételféleségeknek, amiket gyakran fogyasztok, mennyi kb az energiatartalma, így többé- kevésbé tudom, h mi az, ami még belefér, és mi nem.

2012. jan. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!