Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 88 kiló vagyok egészséges...

88 kiló vagyok egészséges fogyókúrás étrendbe segítenél?

Figyelt kérdés
Edzésre járok !
2011. jún. 29. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én Update szerint étkezem és nagyon meg vagyok vele elégedve.Neked is csak ajánlani tudom.

Itt egy mintaétrend Norbi oldaláról.

[link]

2011. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
17%
Elárulom a titkot! Itt a nyár, nekem van egy speciális receptem nagyon könnyű : egy nap egyszer étkezel és akkor is salátát, degeszre eheted magad belőle! A salátát magad állítod össze (én így szoktam: paradicsom,paprika,uborka,hagyma,esetleg egy kis sonka vagy sajt de lehet más fehérje is) ,tejet minden reggel iszom egy pohárnyit. Addig csinálod amíg akarod! Garantált a fogyás és egészséges is. Sok sikert!
2011. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egészséges életmódot akarsz akkor tényleg Update.hosszútávon célravezető,sosem fogsz éhezni.sok sikert!
2011. jún. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
a saláta lehet egészséges, de az kvára nem, hogy csak azt eszel...
2011. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Garantált a fogyás és egészséges is."

Ja, rohadt egészséges a napi 1x étkezés...

2011. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Gratulálok a salátásnak...Elárulom, hogy úgy maximum izomból fogsz leépülni.

Egy normális diétás étrendbe 3g/tskg fehérje(esetedben 264g) és 2g/tskg ch(szénhidrát, esetedben ez 176g) van. Fogyassz mellé sok zöldséget, paradicsom, hagyma, uborka, brokkoli. A gyorsabb eredmény érdekében végezz heti 5 aerob edzést. Sok sikert!

2011. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az hülye aki azt írta hogy napi egy étkezés! elárulom a legnagyobb titkot a világon! ha nem annyit eszel, hogy ne legyél éhes akkor izomból épülsz le és ötszörösen kapod vissza a testedtől.. azt ajánlom hagyd el az édességet (gondolom jó sokat ettél belőle) na meg az élesztőt és a fehér kenyeret (és a tej sem mindig jó! van akinek egyenesen gátolja van kinek segíti a fogyást mert bevonja a beleket és nem engedi a fontos anyagok felszívódását(én mindig elhagyom ezt is)egyél rengeteg zöldséget és sok fehérhúst és tojást! és mindent amit a kizártakon kívül megkívánsz. a zöldtea és a kávé önmagába(!)serkenti az anyagcserét. tudd hol a határ! nem jó ha túl gyorsan túl sokat fogy vki mert ez ha betartod nagyon intenzív méregtelenítő kúra is! és még egyszer ne éhezz!
2011. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a Norbi-féle életmódrendszert tudom ajánlani, és nem kell feltétlenül az ő boltjaiban vásárolni, csak kreatívnak kell lenni. Én pl. most ebédre borsófőzeléket csináltam, de liszt helyett a borsó 1/3-át pürésítettem, és így sűrítettem be + 1 kis tejföl. És isteni lett, ráadásul teljesen 1-es kódú :D a neten millió receptet találhatsz, csak légy kreatív! :) és a legfontosabb, h ne éhezz! azzal csak magadnak ártassz, és jojózni fogsz!
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
14 40 es vagyok ajánlom még a lipóti pékség teljes kiőrlésű kenyereit, mert azt meg is lehet enni:)
2011. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!