Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha fogyas celjabol 160 gramm...

Ha fogyas celjabol 160 gramm dietat akarok tartani, es az kabe alap esetben 1400 Kcal jelent, akkor ha a feherje bevitelt novelem, akkor az nem zavar be a CH dietaba?

Figyelt kérdés

Remelem ertheto voltam.

Nekem igy elsore nagyon keves az 1400 hosszu tavu eletmodvaltaskent. Az alapszuksegletem 2500 , magas es elhizott no vagyok.

A lenyeg, hogy a kimert 160 gr CH-t szeretnem tartani, viszont ahhoz, hogy egy piccit noveljem a kaloria bevitelt, ehetek tobb feherjet? Sajtot tojast natur joghurt mondjuk etkezesek kozben?


2016. szept. 8. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cukros, csak ezt a dietat latom celravezetonek. Viszont az ehhez kapcsolod 1400 kal nagyon keves nekem.

Az en kaloriadeficitem 250 lenne ha heti fel kilotol szeretnek megszabadulni. De meg ha 1 kilotol akkor is 2000 kalorias etrendet kene kovetnem.

Na mar most en olyan 1600-1700 kaloriasat szeretnek minimumra maximum 1800.

Ahhoz hogy a kaloria bevitel meglegyen ugyanolyan CH bevitel mellett , ehetek pluszba feherjet?

2016. szept. 8. 15:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemhogy ehetsz,hanem kell is.
2016. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szívbetegség miatt rendszeresen járok orvosi rendelőbe és nem 1, meg nem kettő 160gramm diétás dagadékkal találkoztam már...

tarts rendes szálkásító diétát és ne a hülye kcal-t számold, hanem a makro tápanyagokat.

2016. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyen olyan dietat akarok tartani, hanem eletmodot valtani.

Tovabbra is akarok enni szenhidratokat...

2016. szept. 8. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Az jó, mert nem is tudsz nem enni szénhidrátot :) Mindenki eszik, elkerülhetetlen.


Nos. Természetesen akármennyi kalóriát bevihetsz 160 gramm ch mellett - már ha bírod a zsírt. 2g/nettó testtömegkg fölé nem érdemes menni a fehérjével, az egy bőséges, jó érték, kevés testépítőnek kell több (vannak egyéni különbségek, no, de szinte bárkinek elég ennyi, egyeseknek 1 is), nemhogy normál embernek.

Eddig tehát mehetsz a fehérjével, utána inkább a zsír jöjjön.

2016. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kcal nem hülye, egyszerűen deficitben kell enni, ha fogyni akarunk. Lehet makrókat számolni, én is azt teszem, de a kalória az alap, az határozza meg a fogyásomat. Amúgyis, a makrók összevissza mászkálhatnak, alig van rájuk szabály. A fehérje viszonylag kötött s van egy zsírminimum, a többi egyéni, bizonyos szintig szabadon döntünk.
2016. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Nos igen, igazatok van. En 1.4 koruli feherjebevitelre gondoltam, mondjuk meg az is soknak tunik, es nem igazan tudom mibol bevinni, hiszen ha pl sajtot eszem akkor a kaloria is emelkedik na meg a zsir is.

A turo nem rossz otlet, igaz arra is ra lehet unni es nem lehet pl 90 gramm feherjevel egyenlo turot belapatolni minden nap 😁

Gondoltam feherjeporra is nem tudom erdemes e.

Abszolut a kaloriadeficitre hagyatkozom, ugy dontottem. Nyilvan ertelmes dolog figyelni az etelek Ch es zsirtartalmat mert az is szamit.

Koszi a valaszokat!

Ha valaki tudna meg valaszolni nekem, akkor lenne egy kerdesem meg.

Kaloriaszalmalos nagyjabol CH csokkentett eletmodvaltasnal milyen vacsikat erdemes enni?

Allandoan ehes vagyok, tudom ilyenkor az etrendemmel lehet a baj.

Este joforman csak feherjet es zoldseget eszem, de az ejjeleim azzal telnek hogy forgolodk az ehsegtol.

2016. szept. 9. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!