Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen életmód...

Hogyan lehet ilyen életmód mellett fogyni?

Figyelt kérdés

Főiskolára járok mindjárt végzek, ezért sok a feleloseg, ráadásul teljes munkaidoben is dolgozom. Hiába próbálok fogyni, mindig kiéhezem a nap végére pedig próbálok odafigyelni... mit tudok tenni?

15 kg. Kéne minimum 6 hónap alatt...


2016. jún. 11. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is főiskolára járok és dolgozom mellette.

Hajnalban szoktam kelni, hogy még munka előtt tudjak futni/tornázni illetve főzni.

Mindig normális ételt szoktam fogyasztani.

2016. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés információ,az,hogy estére kiéhezel és bekajálsz alapból nem lenne gond,akár napi egy étkezésed is lehet,ha ideális az elfogyasztott kalória és makrotápanyagok .

Sajnos muszáj megoldani a normális kaját (sok zöldség,hús,zsírok,felesleges szénhidrátok,sallangok mellőzése ) ha fogyni akarsz . Reggel iskola előtt megfőzől,vagy nap végén.

Én általában reggel tiztől dolgozom éjfélig,kevés szabadnappal, általában sütőben sütök mindenféle húst,bacont,zöldségeket ,ez két napi vacsorám . Reggelizni én nem szoktam,ebédre levest hússal,zöldségekkel,tojást,zöldséget,tonhalat viszek magammal,vagy a munkahelyen veszek . Pörkölt,bolognai ezek a kedvenceim,mostanság cukkini csíkokra rakom őket leggyakrabbam,tészta helyett .

Első körben szerintem írd be egy kalkulátorba az adataid,miből mennyi szükséges,gondold át milyen ételek,alapanyagok hozzáférhetőek és hogy tudod belőlük megoldani az étkezést .

Sajnos ez ilyen,ha fogyni akarsz nem lehet csak úgy bedobni egy túrósbatyud,kakaóscsigát,pizzát hanem bizony előre meg kell tervezni és megfőzni .

2016. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne éhezz ki a nap végére, egyél közben is. Egy nagy vacsora még nem lenne baj, de a kiéhezettség nem jó, saját tapasztalataim alapján. Úgy értem, nem is egészséges, de ha valaki tud egyszerre sokat enni, akkor ilyenkor lazán megszüntetheti a deficit minden esélyét aznapra, nálam ez volt, amikor nem éreztem éhséget napközben s csak este ettem. Dolgozol, tanulsz, szükséged van energiára, enned kell. S láthatóan neked napközben is enned kell. Valamikor tervezd meg, készíts valami egyszerű, de megfelelő ételt, dobozold be...
2016. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!