Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 300kcal mellett le lehet...

300kcal mellett le lehet fogyni heti 5kgt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés ,rettentően .. heti 5 kilót nem lehet semmitől fogyni,főleg nem zsírban. De még izomból/vízből/salakanyagokból is necces .

Ráadásul életveszélyes ilyen keveset enni hosszútávon,szerintem felejtsd el és kezdj bele egy normális étkezésbe ,amivel heti 0.5-1 kilót tudsz fogyni,jó esetben zsírból.

2016. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyit lehet, de ezzel egyenes irányban be is visznek majd a kórházba.


Kellemes nyarad lesz a kórházi ágyon fekve. :)

2016. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Heti 5 kilót papíron akkor adhatsz le ennyi kaja mellett, ha napi 6 órát intenzíven sportolsz, ez ad napi 5000 kcal deficitet az alapjárati égetéseddel. Mondom papíron, amúgy tök mind1, mert 1 nap nem bírnád ennyi kaja mellett a 6 óra sportot, nem hogy egy hétig.
2016. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

300 kalória mellett konkrétan meghalni lehet.

Volt, hogy nem ehettem semmit pár napig, de akkor kórházban voltam, infúzióban kaptam "tápanyagot". De úgy is totál legyengültem. Teljesen hétköznapi dolgok is nehezemre estek.

Normális életet 300 kalóriával nem lehet élni. Max. vegetálni aztán rosszul lenni, kórházba kerülni vagy meghalni.

2016. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minimum 800 kaloriát vigyél be. És nekem az a tapasztalatom, hogy eredményt akkor érsz el, ha a sportra is odafigyelsz. 1 hét alatt max. 1-2 kilót tudsz fogyni, de nehogy azt hidd , hogy az megfog látszódni. Max. kiszarod ami benned van, és kiürül a gyomrod.
2016. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Napi 1000 kcal-t vittem be egy hetig birtam mert kb annyira szenvedtem... Nem is tudom hogy te ezt h gondolod 300kcal kb egy foetkezes... Ha ilyen buta vagy, akkor csinald csak magaddal cseszel ki!!!! Kicsit korul kene nezni nem egybol fogyni 5 kilot.... Heti 1 kg az egeszseges akkor veszitesz a zsirodbol!!! Ha annyira fogyozni akarsz akkor terj at az egeszseges taplalkozasra, hagyd el a lisztet cukrot ilyeneket es nem lesz problemad:))
2016. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy így lemenne egy hét alatt 5 kiló...viszont vihetnének a kórházba,ilyen kevés evés mellett,minimum lenne a 900-1000 kalória,de inkább 1000.
2016. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés kalória bevitel már koplalás, a szervezet vigyázni fog a zsírtartalékokra, ellenben a gyorsan lebontható izmokat használja energiaforrásként. Ergo zsír marad, izom leépül, elég csúnya külső :(
2016. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
300kcal nagyon kevés!én jelenleg 1300kcal-os diétán vagyok,így heti 1 kilót adok le,ennél többet nem egézséges!
2017. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!