Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek egy ch. Diétán...

Szerintetek egy ch. Diétán lévő 60 éves nőnek/nehezen jön össze a fehérje/ érdemes fogyasztani valami fehérje készitményt? Mit?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 14:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Két hónapja kezdtem, és tiz kiló ment le eddig. Általában a saját megszokott kajáimat eszem, kissé átalakitva, csökkentett ch-val, és zsirral.
2016. okt. 7. 19:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ez így nagyjából, fölösleges fehérjekészítményekkel bajlódni.
2016. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2016. okt. 10. 20:58
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Még midig tartom a makrókat szigoruan, és képzeld el, stagnálok. Ki nem mozdulna a mérleg 114 kilóról. Gyaloglás folytatva. Beszereztem egy szobabiciklit, és egy ellipszis gépet is barátok jóvoltából. Az ellipszis még egy perc kb. Bringa délelőtt tiz perc, délután tiz perc. És áll mint a cövek a sulyom. üdv.
2016. nov. 14. 15:52
 15/16 A kérdező kommentje:
Ma 113 kg. Örülés van !
2016. nov. 16. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:

Grat, drukkolok, mert ugye nem eszel sokat s ha most nehezen megy, mi lesz később, amikor kisebb lesz a kalóriaigényed? Jó ötlet a mozgás fokozása, kelleni fog.

A csuda tudja, hogy ebben a korban hogyan épít izmot a test, de azért meg tudja tenni, ha nem is deficitben, az is segítene valamit, a mozgás az anyagcserének is jót tehet...

Huhh, kitartás, mert ez el fog tartani egy darabig.

Nem akartam ám huhogni, én amúgyis optimista fajta vagyok, csak gondolataim voltak. De a kitartás és megfelelő módszer bizonyosan meghozza a gyümölcsét :)

2016. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!