Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok van egy kis, ,...

16 éves vagyok van egy kis, , feleslegem'' azt szeretném edzéssel eltávolítani. A Biotech USA fehérje porát érdemes megvenni? Használ az valamit?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi!

#edzés #BioTech USA #erősîtés
2016. máj. 22. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nyilván fiú vagy és beoltottak a barátaid ...
2016. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
A kérdéseden látszik, hogy fingod sincs a megfelelő táplálkozásról, ezért neked nem érdemes megvenned.
2016. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális válaszokra számítottam elég lett volna egy egyszerű igen vagy nem de nem baj ti ugy is okosabbak vagytok mindenkinél kis zsenik xd (szánalmas😉😉)
2016. máj. 22. 20:31
 4/9 anonim válasza:

ha kérdezel viseld el hogy válaszolnak.


Egyébként nem, nem érdemes venned.

2016. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

#2

Az a helyzet kiskancsó, hogy igen, okosabbak vagyunk. Szánalmas maximum te vagy, ha azt hiszed,az edzés meg a biotökös fehérje elég lesz a "felesleged eltávolításához".

2016. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,sajnos nincs közvetlen köze a zsírégetésnek a fehérjeporhoz. A két dolog teljesen más alapokon nyugszik,a felesleget aerob mozgással és jó étrenddel tudod leadni, és ha ezek mellett végzel súlyzós edzést akkor a fehérjepor az edzés után tápanyagot ad az izmaidnak amelyek pihenéskor nagyon nagyon nagyon lassan fejlődnek picit. Ugyanakkor diéta mellett sajnos nem fogsz tudni látványos izomépítést elérni, inkább csak az alakod lesz jobb. Sok sikert kívánok a diétához.
2016. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miert szeretnel te feherjeport enni/inni?
2016. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy a kérdésedből hogyan vonták le mások azt a következtetést, hogy fingos sincs arról, hogy mit akarsz, meg hogy hülye vagy... Én, ha jól értelmezem a kérdésedet, akkor az egyszerű szavaidból azt olvasom ki, hogy edzeni szeretnél, hogy ledogozd a fölösleget és e mellé keresel valami táplálék kiegészítőt. De, ha nem ezt írtad, akkor én nagyon hülye vagyok, még a fentebb válaszolóknál is hülyébb, vagy nem tudok olvasni... Na mindegy.

Válasz a kérdésedre: Ha izmosodni és fogyni szeretnél, akkor igen, jó ez a termék. A fehérje tökéletes edzés után. Segít abban, hogy az izmok megfelelő tápanyagellátásban részesüljenek, ezáltal fejlődik az izomzatod, az edzéstől pedig ég a zsír. Az edzés felét kardio, a másik felét pedig súlyzós erősítéssel töltsd.

2016. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szar az étkezésed, akkor segíthet megtartani az izmokat, az elején fejleszteni. Ha a kajádban is van elég fehérje, akkor inkább csak nehezíti a dolgod a plusz bevitt kalória miatt.
2016. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!