Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Tojásdiéta tapasztalatok?...

Tojásdiéta tapasztalatok? Vélemény?

Figyelt kérdés
Van ez a tojás diéta arra lennék kíváncsi szerintetek működik e .17 éves fiú vagyok kb 4-5 kilót szeretnék leadni menni fog szerintetek ezzel a módszerrel? Idióta válaszolók kíméljenek csak az írjon aki próbálta is és van tapasztalata :) Köszönöm

2016. okt. 18. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Az unokahúgom csinálta, és utána komoly májproblémákkal került kórházba több hónapra.
2016. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Semmi értelme nincs... ha 1 valamire épül az étrend, az csak arra jó, hogy megutáld azt az 1 ételt... ha fogyni akarsz... ha tényleg fogyni akarsz, akkor tessék:

[link]

2016. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Túl kevés benne a tojás (a legelején még nem) és a kalória, a vége felé idióta koplalós cucc, de addig se valami értelmes, bár a nőimagazinos diéták között brilliáns. A tojás remek étel, jó tápanyagforrás, finom, évek óta viszonylag sok tojást eszem, sosem fogom megunni. Persze más is kell s nem mindenkinek jó ez sem.


Inkább válts életmódot, felesleges konkrétan előírt diétát keresni, az ritkán jó, főleg, hogy kinek ez jön be, kinek az.

2016. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ha reggel ennék 100g müzlit (nem a cukros fost)

ebéd 3 tojás

vacsora 3 tojás

Az jó lenne ?

2016. okt. 19. 09:00
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Jó és lemegy a 2 hét tojásdiéta utána szerinted mi lesz? Visszaállsz a régi kajádra és szépen lefogyva maradsz?

Nem egészen... visszahízol kamatostól...

2016. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem állok vissza de m1 valaki olyan írjon aki tudja miről beszél és próbálta már :D
2016. okt. 19. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De ha itt nincs olyan, aki ilyen hülyeségeket csinál... Attól még tudhatjuk, hogy van-e értelme.

Nos, a tojásdiéta nem a legidiótább nőimagazinos agymenés, de azért klasszisokkal jobban is lehet csinálni. Amúgysem pár nap alatt fogyunk le, az életmódváltás a célszerű és a biztosabb módszer (mert ritka szerencsés esetben anélkül is lehet, de sokkal neccesebb).

Én csak a sok tojás evését próbáltam (sok, sok éve már folyamatosan :) a napi átlagom magasabb, mint a tojásdiétáé), s tudom, hogy ez nekem jó s másoknak is érdemes néha tojást enni, amennyiben belefér az étrendjükbe, ízlésükbe, nem allergiásak rá ésatöbbi.

De a tojásdiéta nagyon kötött, értelmetlen elemei vannak.


A müzli és tojás... Hmmm, valami tuti hiányozni fog, ha hosszútávon csinálod, leginkább a kálcium és a magnézium. OK, lehet szedni is őket, én azért szeretem, ha az étrendem is minél inkább komplett.

Ja és 6 tojás rém kevés a megfelelő fehérjebevitelhez (a müzliben sincs sok, a zöldségekkel még lehet segíteni, de bizonyára az sem hoz sokat).

Nem tudom, a müzlidben mi van, én rádobnék egy marék olajos magvat és rengeteg zöldséget ennék a tojáshoz. Az már alakulna.

Plusz én kitapasztalnám, hogy a kialakult szénhidrátmennyiség és az esélyes ki-be ketózis mennyire jó nekem. Nem feltétlenül előnyös, ha a test hol szénidrátbombát kap, hol szénhidrátszegény ételt, bár biztos van, akinek ez az elosztás sem rossz.

2016. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod elég sok minden van benne vannak benn magvak is :) természetesen ennék a tojáshoz zöldséget valami uborka vagy saláta csak ezt nem tartottam fontosnak beleírni mer kb alig tartalmaznak kalóriát max még a tojáshoz ennék valami sonkát :D
2016. okt. 19. 13:50
 9/12 anonim ***** válasza:
És hogy gondoltad? Hátra lévő életedben tojáson fogsz élni? Á egy picit se fogod megutálni 2-3 hét alatt :D
2016. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elérem a kívánt súlyom és utána hosszútávú távra normális diétát szeretnék de ezt a 4-5 kilót gyors le kéne dobnom :D
2016. okt. 19. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!